Moda ve Bakım
Hoş Geldiniz
Giriş / KAYIT OL

Hakkımızda

Moda ve bakım sitesinde kolaylıkla ulaşılabilecek sağlık konularındaki bilgi içerikli videolardan, sağlıklı olarak zayıflamaya sürecini başlatacak   pratik diyetlere, nereden ne zaman giyilmesi uygun olacak kombin fikirleri, saç ve yüz bakımını evlerimizde rahat kolay şekilde nasıl yapılmasını gösterecek videolar ile siteyi ziyaret edenleri aradıkları kolaylıkla bulmalarını amaçlıyoruz.

Moda hakkında merak edilen, mevsimlere göre moda fikirleri edinilebilinecek, renk ve stil seçimlerini doğru seçmeye yardımcı olacak bilgilerle gardırobunuzu ve tarzınızı yenilemenizi sağlayacaktır. Videoları izlerken hem keyif alacak, hem de bilgilenecek doğru tercihlerle daha tarz daha zayıf görünebilirsiniz. Artık her konu da doğallık ön plan da olması durumu bakım ürünlerini ya da bakım tercihlerini seçerken de geçerli olabiliyor. Bakım kategorisinde evleriniz de faydalı doğal ürünler ile yapılabilecek pratik bakım tekniklerini sizlerle paylaşıyoruz. Profesyonel bakım almak istenildiğinde daha önceden çekilmiş videolar ile bakımın gerçekten işe yarayıp yaramadığını gözlerinizle görerek seçimlerinin daha doğru düzey de yapılmasını sağlıyor. Ev yapılabilecek bakımların  ve bakım ürünleri denerek video da paylaşılıyor deneyimle ilgi bilgileri ve fikirlerini sizlere aktarıyor.

Sitede bulunan kategoriler;

ana kategorilerden oluşmaktadır.

Sağlıklı yaşam alanında bilgilendirilecek, dikkat edilmesi gereken konularda uyarıcı niteliğindeki videoları paylaşılarak gözden kaçırılmış yada önemsemediğimiz sağlık konularını hatırlatıcı paylaşımları izleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi dahilin de önerilen konular hakkında önlem alabileceğiniz uygulamaları yaşam kalitenizi arttırmak için günlük hayatınızın kısıtlı süreleri ayırarak videolar da paylaşılmış bilgileri baz alarak hayata geçirebilirsiniz. Yeni evlenenler, her gün ne yemek yapacağı hakkın da fikir arayışında olanlar ve öğrenci arkadaşlar için pratik lezzetli yemek tariflerini de kolaylıkla bulabileceğiniz bir site halinde. Kolay tatlılar, sağlıklı salata tarifeleri ve yörelere ait yemek tariflerini denemenize yardımcı olacaktır. Yaz veya kış ayları hiç fark etmez insanlar artık sağlıklı yaşama, beslenme alanlarına bir hayli yoğunlaşmış durumdalar. Sağlık yürüyüşleri, spor gibi öneriler amatör durumdan çıkarak daha profesyonel yaklaşım halin de çekilmiş videolar ile izleyen herkesi anlayabilecek ve uygulayabileceği videoları site de bulabilirsiniz. Yanlış makyaj uygulama teknikleri ve yanlış sağlıksız ürünler hakkında bilgilendirerek yüzünüze uygulanan malzeme ve teknik bilgiler hakkında uyarıcı olurken, doğru makyaj yapmak için öneriler de bulunuluyor. Hangi günlerde hangi kıyafetler ile doğru olabilecek makyaj teknikleri ile istenilen sonucu elde etmek için görsel şekil de uygulamalı anlatım ile kolay şekil de doğru makyaj yapabilirsiniz.

Astroloji yıldızlar artık insanların birbirleriyle tanışmak aşamasında tanımaya yardımcı olabilmek için sorulur halde. Bizde bundan yola çıkarak gökyüzü bilimi hakkında fikir amaçlı olarak çekilen astroloji, kişisel gelişim videolarını paylaşıyoruz. İlgilenen ve konu hakkında araştırmalarda bulunan kişilere yardımcı, olmak kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. Kısacası kategorileştirdiğimiz her konu hakkında kolay erişim ile bilgilendirme yapıyoruz. Gündelik yaşamı takip ederek, öne çıkan konuları paylaşıyoruz.

RSS