24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Zımba Çılgınlığı
zımbalı ayakkabılar

Zımba Çılgınlığı

Yılın son günlerinde de yoğun ilgi gören zımbalı ayakkabılar, zımbalı botlar, zımbalı çizmeler, zımbalı hırkalar ve zımbalı gömlekler hızla bir çılgınlık haline gelmeye başladı.

Hemen hemen her yerde arandığının ve tercih edildiğinin farkındasınızdır. Kesinlikle kendine özgü bir havası olan, kullanan şahsa ayrı bir kişilik ve özgüven veren bir aksesuar. Tabi bunu da abartmadan yerli yerinde kullanmak gerek. Zımbanın fazlalığı kullanılması da karşıdan görenler için göz yorucu ve itici gelebilir. Hatta X-RAY kapılarından geçerken daha da dikkat çekici olabilir! Sakın korkmayın bu sadece bir şehir efsanesi henüz kanıtlanmadı 🙂

Gezmeye, yemeğe, işe ve hatta iş görüşmesine giderken zımbalı kıyafetlerden birini seçebilirsiniz. Yani giydiğiniz kıyafetlerden sadece birinde zımba şıklığının kullanılmış olması yeterli olacaktır. Zımbalı ayakkabı tercih ettiyseniz diğer kıyafetlerinizde mesela gömlek ya da hırkada da aynısını tercih etmeyin. Kıyafetinizin birinde zımba varsa diğer kıyafet, ayakkabı veya çantanızı buna uydurmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca zımbanın kendini gösterdiği renk sadece siyah değildir. Zımba diğer renklerde de kendini gayet iyi sunuyor. Sadece siyahla birlikte çok  daha sert bir mizaç sergilerken, daha açık hatta pastel renklerde cici bir görüntü sergiliyor diyebiliriz…

Bu bilgileri verdikten sonra sizler için bulduğumuz zımbalı ve çivili ayakkabı, bot, gömlek, mont, tşört, çanta ve daha birçok aksesuardan oluşan görselleri paylaşalım. Biz hepsini beğendik, sizlerinde beğeneceğinizi umuyoruz.  

Zımbalı ve çivili moda ile ilgili diğer yazılarımız için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Zımbalı Ayakkabılar

Zımba ve Çivi Modası

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

grunge

Grunge giyim modası

90’lı yılların başında giyim ve yaşam tarzı haline gelen ‘grunge’ rüzgarı günümüzde de etkisini sürdürmeye …

One comment

  1. Hatice Ceyhan

    Cok güzeller. Favorilere ekledim hemen. Tsk ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir