24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Astroloji » Yeni Burç Yorumları
Yeni Burç Yorumları

Yeni Burç Yorumları

2017 yılının yeni dönemine gideceğimizi gösteren işaretlerin yardımıyla öğrenelim, ki bu bize umutsuzluğun acı günlerini ve mutluluk günlerini getiriyor. Yeni heyecan. 2017 mutlu ve güzel bir gün gibi görünüyor. Bununla birlikte, çok dikkatli olacağımız 2017 yılı, sizin için birçok sürpriz yapacak ve yaşamınızın büyük değişimlere neden olmasını sağlayacaktır. Kalbinizin 2017’den nasıl etkileneceğini öğrenmek isterseniz, ünlü astrologların 2017 burç yorumlarını da kontrol edebilirsiniz. Size en doğru bilgileri vermekten çok memnunuz.

Koç Burcu 2017

Aşk: Eğer son yıllarda kalp kırıklığına uğramış iseniz, hayatınız 2017 yılının ikinci yılında değişecektir. Yaşamınızı sevecek prens veya prenses. Eğer evlisiyseniz, evlilikte yaşadığınız tüm problemlere sahip olacaksınız.

Para: Büyük bir sevinçle gideceksin. Yıllarca hayal ettiğin ev veya araba seninindir. Koç işareti bu yıl iş ve kariyer açısından çok şanslı görünüyor.

Sağlık: Koç işaretlerine gelecek olan barışa ilaveten, sağlık koşulları da önemli ölçüde gelişecektir.

Boğa Burcu 2017

Aşk: Artık ikili ilişkiler konusunda nazik davranıp bu saatlere kadar kafa tutmalısınız. 2017’de yanınıza almanız gereken doğru adımlarla yeni bir yelken açabilirsiniz.

Para: Bu zamana kadar, iş hayatında attığınız büyük adımlarla yüzleşmeniz gerekecek.

Sağlık: Stresli yaşam tarzı sizi tekrar zorlar. Yorgunluğun ön plana çıktığı rahatsızlıklara geri dönmek için direkten uzak durmalısınız. Her şeyin sağlık olduğunu unutmamalısın.

İkizler Burcu 2017

Aşk: Geride bıraktığımız son iki yıldır, ikizler aşk hayatı için çok yorucundu. Şimdi mutlu olma zamanı. Şubat ve 2017 Mart’ında marka yeni umutlarına merhaba diyebilirsiniz.

Para: İkizler 2017’de finansal şartlarla Nisan ve Haziran aylarında yükselecek. Ancak, bu adım için ilk üç ayı harcarken dikkatli olmalısın.

Sağlık: 2016’da, birçok sağlık sorunu ile karşı karşıyasınız. Ancak 2017 yılına gelindiğinde, küçük sağlık sorunları dışında herhangi bir sorun yok.

Yengeç Burcu 2017

Aşk: 2017’de yoğun bir dönemde bitkinleşip bitkinleşeceksin. Ancak umutlarınızı tükenmeyeceksiniz, çünkü hayatınızın sonuna doğru pozitif olacak ve büyük sevginizi bulacaksınız.

Para: 2017 yılının ilk altı ayı çok üzücü olacak. Bununla birlikte, iyi gidemezsin. Fakat kazanç elele gidecek.

Sağlık: Kanser belirtileri genel kış ayı hastalığı dışında herhangi bir sağlık problemi göstermemektedir. Ön plana çıkacak sinirlilik sorunu kısa sürede ortadan kalkacaktır.

Aslan Burcu 2017

Aşk: Yeni yılda yeni aşka gidebilirsiniz. Yeni umutlarınız parlayacak ve romantizm rüzgarı sizi selamlayacak.

Para: 2016’da yaşadığınız tüm parasal sıkıntılar sona eriyor. 2017 yılının ikinci yarısından sonra mali durum toparlanmaya başlayacak. Ancak yine de harcamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Sağlık: 2016’da bazı sağlık sorunlarıyla karşı karşıyasınız. Bu sene sağlık problemlerine daha sessiz davranmalısınız. Görüyorsunuz ki yaşadığınız sağlık sorunları özellikle psikolojik. Bununla birlikte, kış aylarında daha dikkatli olmalısınız ve kendinizden kaçının.

 

Başak Burcu 2017

Aşk: Romantik gruba giren başak işaretleri ilişkilerinde herhangi bir sorun yok. 2017 yılına gelindiğinde, burçlar taşıyor olacak.

Para: Teklif edilen teklifleri değerlendirmelisiniz. 2017’de, maddi olarak iyi olacaksınız.

Sağlık: Başak işaretleri son üç yıl içinde büyük sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmış olabilir. Ancak 2016 yılına kadar, sağlığınızla ilgili kararlar almak için önemli adımlar atacaksınız.

Terazi Burcu 2017

Aşk: Mutlu ve huzurlu bir ilişki sizi bekliyor. Sakin davranırsanız, sonsuza dek sürecek bir mutluluk imzalayabilirsiniz.

Para: 2017, maddi açıdan çokgüvende hissedebileceğiniz bir yıl olacaktır.  Bu yıl Hayatınızda az çok bir takım değişik şeyler yapmak isteyebilirsiniz ve bunun için biraz paraya ihtiyacınız olacaktır.

Sağlık: Bu dönem, teraziler için sağlıklı bir yıl olacaktır. 2017 Astrolog Kullanıcı Ücretsiz Yorumu, terazilerin aşırı yorgunluk nedeniyle hafif sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabileceğini söylüyor.

Yay Burcu 2017

Aşk: Yay’ın iki taraflı ilişkisi 2017’de soluyor gibi görünüyor. Eğer evli bir yaysanız ikili ilişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu açıdan biraz daha dikkatli olmak da yararlıdır.

Para: Uzun süredir birçok hesap yapıyor ve hesapladığınız toplam miktar var. Kazandıracağınızı düşündüğünüz miktar beklentilerinizi karşılayamayabilir. Ancak endişelenmeyin, hayal ettiğiniz kâr bir yıl kadar sürer.

Sağlık: 2017’de, yeni görevler girebilirsiniz. Boş zamanınızı değerlendirecek yeni hobiler bulmak isteyebilirsiniz ve hiçbir sebep göstermeksizin üzüntü duyabilirsiniz. Ancak ilkbaharın gelişiyle birlikte, bu sorunların hepsi bitecektir.

Oğlak Burcu 2017

Aşk: Eğer düzenli bir ilişkiniz varsa bu daha da güçlü olacaktır, fakat yalnız bir çocuksanız, uzun süreli bir mutlu ilişki imzalayabilirsiniz. Yakında yeni bir aşk kapınızı çalacaktır.

Para: Malzeme bakımından, rahat ya da sıkıntılı bir döneme sahip olmazsınız. Ancak giderlerinize dikkat etmeniz gerekir. Yazın harcamalarınıza dikkat etmezseniz, bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sağlık: Kış hastalıklarıyla mücadele edebilirsiniz. Bunun dışında hiçbir rahatsızlık yok. Ancak 2017 yılına kadar sağlığınızdan şüpheniz olabilir. Bundan sonra bir takım sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu konuda daha dikkatli olmanızı öneririm.

Kova Burcu 2017

Aşk: 2017 Kova için yeni br aşk görünmemektedir. Ancak muhalefetle yüzleşecek adayların değerlendirilmesi yararlı olacaktır.

Para: Zamanın keyfi bir dönemindesin. Bu duruma daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun ömür sorunuyla karşı karşıya kalırsanız çok para harcayacaksınız.

Sağlık: 2017 yılına kadar iyileşme sürecindesiniz gibi görünüyor. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, gidermek için bir yol izlemelisiniz.

Balık Burcu 2017

Aşk: Yepyeni ve güçlü bir sevgi kapınızı çalacaktır. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken şeylerden biri eski sevginizdir. Eski ilişkileriniz ilişkinizi, yeni sevginizi bozabilir. Bu konuda dikkatli olmaya ihtiyaç vardır.

Para: Akıllı yatırımlar yapma vakti geldi. Paranızı düşünerek harcamalısınız. Bu planlar sayesinde yaptığınız tüm yatırımlar kısa bir süre içinde size geri dönecektir.

Sağlık: 2017 yılına kadar diyetinize dikkat etmeniz gerekir. Diyetinize dikkat etmezseniz, ilkbahar aylarında bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 2017

Aşk: 2017’de akrep işaretleri için iyi haberler, eski hisleriniz tekrar ortaya çıkacaktır. Yeni bir yelkenle uçabilirsiniz.

Para: 2017 ortasına kadar yalnızlık yaşayabilirsiniz. Ancak bu dönüşe kadar ailenizden maddi destek alacaksınız. Astrologlar’ın 2017 ücretsiz burç yorumuyla, tüm soruları çabucak çözebilir ve burcunuzu tüm yönleriyle en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. İş hayatınızda burçlarınız ilerliyor ve kendi kişisel gelişiminizi sunuyor. Fakat hayatımızda hiçbir şey karşılıksızdır. Bu yüzden 2017’de yalnızca risk alabilirsin.

Sağlık: 2016’da, birçok sağlık sorunu ile karşı karşıyasınız. Ancak 2017 yılına gelindiğinde, küçük sağlık sorunları dışında herhangi bir sorun yok.

[Toplam:3    Ortalama:3.3/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir