23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Tesettür Giyim » Vakko 2013 Aqua Eşarp Modelleri
esarp modelleri

Vakko 2013 Aqua Eşarp Modelleri

Vakko 2013 yılı yeni sezon son moda aqua renkli eşarp modellerini çok beğeneceksiniz. İlkbahar yaklaşmışken cıvıl cıvıl ferah renkler tercihinizse bu modelleri görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

ÇİÇEKLİ-Botanik bahçelerinde özel olarak yetiştirilen petunya,gül,orkide,manolya,gardenya,papatya çiçeklerinden esinlenildi.Bu çiçekler Vakko Eşarp desenlerinde hayat buldu.Bu çiçekli desenleri düz renkli kıyafetlerin üzerinde kimi zaman pastel kimi zaman çok canlı renklerle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

GEOMETRİK-1970’li yılların desenlerinin yorumlaması yapılarak, oval,kare,yuvarlak,üçgen şekilleri ile günümüzün modasının yarattığı desenlerle birleşerek geometri eşarp desen grubu oluştu. Modern kadın bu desenleri düz hatlı kıyafetlerle kullanabilir.

ÇİÇEKLİ GEOMETRİK-Yazın geldiğini hatırlatan bahçe çiçekleri ile kare,üçgen,oval,yuvarlak geometrik, şekilleri birleştirerek modern ve klasik çizgileri modaya dönüştürdük.Bu desenleri aynı renklere ve desenlere uygun kıyafetler ile kullanabilirsiniz.

DÜZ-Düz eşarplar, Vakko ipeğinin diagonal(twill)dokusu moda renkleri ile marin temasından esinlenerek halat bordür yapılmıştır.Düz eşarplar desenli ve düz kıyafetlerle renk bağlantılarının uyumu yapılarak kullanılabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

One comment

  1. Nisa Nur

    Birinci resimdeki eşarbı satın almak istiyorum fakat satın al butonu göremedim. Lütfen yardımcı olur musunuz…
    Tşk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir