25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Uyumlu Giyinmenin Sırları
Uyumlu Giyinmenin Sırları

Uyumlu Giyinmenin Sırları

Uyumlu giyinmenin sırlarını sizler için hazırladık. Kıyafet seçimi kadınlar veya erkekler için çok önemlidir. Bunun nedeni, giysilerin bir stil yaratma açısından en önemli kişisel faktörlerden biri olmasıdır. Kadınların elbiselerle bütünleşip gelmedikleri, etekleri, pantolonları ve üstleri ile takımlar kurmaları veya bu kombinasyonları bir araya getirmeleri erkekler için kişisel stilin düzenlenip uyum içinde olabilmesi çok önemlidir. Bu nedenle bazı noktalarda dikkat edilmesi gerekir. Bunun için, uyumlu bir şekilde giyinmek için bazı püf noktalar var.

1) Sınırları Zorlayın

İyi ve güzel bir elbise yapmak için eşleşen parçaları bir araya getirmek önemlidir. Bununla birlikte, her uyumlu parça birbirleriyle mükemmel olmasına rağmen, çok fazla olduğunda bu parçaları birlikte kullanmak her zaman doğru değildir. Örneğin, alttan üste birleştirdiğiniz birbiriyle çok uyumlu kıyafetleriniz olabilir. Bu ahengi başka bir ahenkli parça ile taçlandırmaya çalışırsanız, almak istediğinizden çok daha karmaşık ve hoş olmayan bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kısacası, eğer çok kıyafet kombinasyonu kullanacaksanız, uyumluysa işe yaramaz.

Uyumlu Giyinme

2) Tarlalarda Doğal Tonlar Kullanın

Elbiselerinizin ve aksesuarlarınızın bir kombinasyonunu yaptıysanız, bu kombinasyonun genel anlamıyla doğal renklerden oluştuğundan emin olun. Üstten alta doğru, tamamen desenli veya karışık görünen kıyafetler yorgun görünür. Bu nedenle doğal tonları seçerseniz sizi daha güzel ve zarif görünür hale getirebilirsiniz.

Uyumlu Giyinme

3) Aksesuarlar Konusunda Dikkatli Olun

Kıyafetlerin ana kısımları genel olarak güzelliği ortaya çıkarıyor ve sahneye güzelliği getiriyor. Bununla birlikte, eksiksizliği sağlayacak ayrıntılar, diğer bir deyişle bunlar da aksesuarlar. Unutulmamalıdır ki, sizi yansıtan en önemli parçaların aksesuarlarınızdan seçip kullandığınız parçalardır.

Bu bakımdan, aksesuar seçiminde aşırı abartılı tercihleriniz olmaması çok önemlidir. Aynı zamanda, stilinizi oluştururken çarpıcı bir görünüm yaratmayı düşünüyorsanız, bu aksesuarların kıyafetlerinizle, genel görünümünüzle ve görünümünüzle uyumluluğuna da dikkat etmeniz gerekir.

Elde taşınacak öğeleri fiziksel bütünlüğün değil, tercih etmesindeki basit tercihlerden şaşırmayın, ancak sizi daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Kuyumcu, çanta veya diğer tamamlayıcı parçalar giysilerinizle mükemmel bir uyum içindeyken, alçak gönüllü tavrınızı korumak çok önemlidir.

Uyumlu Giyinme

4) İyi Giyinmek İçin Özen Gösterin

Uyumlu bir şekilde giyinmek kolay görünse de aslında emek gerektiriyor. Basit ve tek renkli giysileri birleştirmek ve birine uyum sağlamak kolaydır ve hemen hemen herkes bunu başarabilir. Ancak önemli olan, karışık veya çok desenli kıyafet seçeneklerinde bile uyum sağlayacak bir şekilde giyinmektir. Bu anlamda, iyi pansuman elde ettiğinizde, uyumlu giysi adımları için doğru adımları atıyorsunuz demektir. Birleştirirken sığar, giydiğiniz şey sizi çok daha güzel gösterecektir.

[Toplam:2    Ortalama:2.5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Victoria’s Secret Sport 2015 Sonbahar

Victoria’s Secret Sport 2015 Sonbahar

Victoria’s Secret‘ın melekleri Stella Maxwell, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt ve Romee Strijd markanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir