26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Katalog » Tupperware Kataloğu Sonbahar Kış 2012-2013
Tupperware

Tupperware Kataloğu Sonbahar Kış 2012-2013

Yaşamımızın her günü birbirinden değerli dakikalardan oluşur. Bu dakikaları bazen huzurlu bir sessizlik ile, bazen iş arkadaşlarımız ile, bazen de ailemiz ile birarada eğlenerek değerlendiririz. Tupperware ile tüm bu anları daha da kıymetli hatıralara dönüştürün.

Bu değerli anları Tupperware ile kutlayın. Nasıl yapacağınızın sırrı bu kataloğun içinde.

 

TUPPERWARE Nedir?

TUPPERWARE Türkiye

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 24 il de 66 Distribütörümüz bulunmaktadır. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet
Tupperware’in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri, ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bügün artık çok daha kolaydır. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmaya çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper’ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Bügün Distribütörlerimiz, Türkiye’nin çeşitli yerlerine Tupperware hizmetini götürmekte olup, Grup Liderlerimiz ve Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun Tupperware ürünlerini sizlere tanıtmaktadırlar. İsterseniz sizde bu mutlu aileye katılabilir, fırsatlar dünyasının kapısını arayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir