23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Katalog » Tupperware Fırsat Ürünleri Temmuz 2014
tupperware

Tupperware Fırsat Ürünleri Temmuz 2014

Tupperware Fırsat Ürünleri Temmuz 2014 yayınlandı. 14 -27 Temmuz 2014 tarihleri arasını kapsayan Tupperware Fırsat Ürünleri kataloğunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tupperware Yonca 2’li Set

Hem servis, hem saklama, hem de hazırlama… Bu kaplar çok becerikli!

Tupperware Fırsat Ürünleri

Tupperware Fırsat Ürünleri

 

Tupper Eko Şişe Her an yanınızda!

Tupperware Eko Şişe 1 lt’lik hacmi ve kolay içmenizi sağlayan hijyenik kapağı ile hem doğayı pet şişe atığından koruyabilir, hem de sevdikleriniz için sağlıklı çözümler üretebilirsiniz. Üstelik artık tupperware eko şişe kolay içilebilen özel kapak ile sizlerle…

tupperware-firsat-urunleri-temmuz-2014-02
Tupper Eko Şişe

 

Tupperware Gurme Makarna

Makarna pişirmek mi dediniz? Sadece mikrodalga fırına koyun ve karıştırmanıza bile gerek kalmadan nasıl mükemmel sonuçlar elde ettiğinize bakın. Gurme Makarna ile 16 dakikada 6 porsiyon makarna sofranızda. Ayrıca tek bir ürün ile pişirip, süzüp, servis edebilirsiniz.

Tupper Makarna
Tupper Makarna

 

Tupperware Lolibuz

6 gövde ve kapaktan oluşan Lolibuz ile evinizde çocuklarınızla sağlıklı dondurmalar hazırlayabilirsiniz. Özel tasarlanan kapakları sayesinde eriyen dondurma gövdenin içine akar ve çocuklarınızın elleri kirlenmez. Keyifli servis, kahvaltı sofralaranız için ideal ve şık çözümler sunar.

Tupper Lolibuz
Tupper Lolibuz

 

Tupperware Ergonomik Salatacı

Yeşil yapraklı sebze ve meyvelerinizi yıkayıp, kurutmak için idealdir. Hazırladığınız salatalarınızı aynı kapta servis edebilir, sıkı kapağı ile artan salatanızı saklama amaçlı da kullanabilirsiniz.

Tupper salata
Tupper salata

 

Tupperware Sera

Eşsiz havalandırma sistemi ile meyve ve sebzelerinizin en taze şekilde saklanması için onlara en uygun ortam sağlar. Sera’nın gövdesi üzerinde yer alan işaretler, hangi gıda için hangi havalandırma sistemini seçeceğiniz konusunda sizi bilgilendirir.

Tupper Sera
Tupper Sera

 

Tupperware Eko Tabaklar

Antartika ile mevsimin en güzel sebzelerini dondurun ve mevsim bittikten sonra bile tazeliklerinin tadını çıkarın. Eko tabaklar ile pikniklerde, seyahatlerde, bahçenizde ya da mutfağınızda her türlü yiyeceğin servisi için şık ve idealdir. Yuvarlak kapaklar ile hava ve su sızdırmaz.

Tupper eko
Tupper eko tabaklar

 

Tupperware Ekmek Dünyası

Ekmek dünyasının kapağındaki nem kontrol sistemi, fazla nemi dışarı atarak küf oluşumunu engeller ve ekmeklerinizin tazeliğini uzun süre korumasını sağlar. Berrak ekmek servis ise servis ürünlerinizi tamamlayacak.

Tupper Ekmek Dünyası
Tupper Ekmek Dünyası

 

Tupperware Eko Şişe

Sevilen renkleri ve ergonomik dizaynı ile eko şişeler her an yanınızda! Eko şişe 500 ml’nizi günde 4 kere doldurarak sağlığınızı korumayı unutmayın.

Tupper Eko Şişe
Tupper Eko Şişe

 

Tupperware Saklama Kabı Midi

Yapışmaz tabanı sayesinde tabanına yağ sürmeye bile gerek kalmadan pişirdiklerinizi kolayca kalıptan çıkartabilirsiniz. Mini kekler yapmak ve saklama kabı ile uzun süre taze tutzam çok kolay.

Tupper Saklama Kabı
Tupper Saklama Kabı

 

Tupperware Ev Partileri

Tupperware danışmanı gelerek evinizde tupperware ürünlerini tanıtsın. Bu sırada alınan sipariş toplamına göre de size kazanacağınız hediyeyi açıklasın.

Tupper danışman
Tupperware Ev Partileri
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir