26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Katalog » Tupperware 30 Aralık 2013 – 12 Ocak 2014 Fırsat Kataloğu
Tupperware

Tupperware 30 Aralık 2013 – 12 Ocak 2014 Fırsat Kataloğu

Tupperware 30 Aralık 2013 – 12 Ocak 2014 Fırsat Kataloğu yayınlandı. Tupperware bu kataloğunda yine birbirinden güzel ve kaliteli Tupper ürünlerini cazip fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyor.

Tupperware Fırsat Ürünleri 01-02 Haftalar

Tupperware İstiridye Set: Sevdiklerinizle kolay çözümleri paylaşma vakti… İç içe geçen yapısı sayesinde kolay saklama ve taşıma imkanı sunar. Kuru gıdaları saklamak için idealdir. Evinizin farklı yerlerinde ya da çantanızda düzenleyici olarak kullanabilirsiniz.

Tupperware İstiridye Set
Tupperware İstiridye Set

Tupperware Eko Şişe 500 ml 4’lü Set: Renklerin enerjisi… Yepyeni iki rengi ile Tupperware Eko Şişe 500ml 4’lü set her zevke uygun çözümler sunuyor. Eko Şişe’nin şeffaf gövdesi ile içeceğinizin ne kadar kaldığını görürsünüz. Ergonomik yapısı çocukların da kolay kavrayabilmesini sağlar. Eko Şişe 500ml kullanarak hem doğayı pet şişe atığından koruyabilir hem de sevdikleriniz için sağlıklı çözümler yaratabilirsiniz.

Tupperware Eko Şişe 500 ml
Tupperware Eko Şişe 500 ml

Tupperware Oval Servis 4lt: Çok amaçlı kullanım… Tupperware Oval Servis 4lt, hazırlama ve servis amaçlı bir üründür. Gövdenin içerisinde yer alan süzgeç, içerisine koyduğunuz gıdanın fazla yağ ve sosunu süzdürerek servis edebilmenizi sağlar. Süzgeçle birlikte kullanabileceğiniz ayraç ise aynı anda iki farklı gıdanın birbirine temas etmeden servis yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıa karpuz, kavun gibi sulu meyvelerin servisi için de idealdir.

Tupperware Oval Servis
Tupperware Oval Servis

Tupperware Soysoy: Mutfakların vazgeçilmezi… Tupperware Soysoy’un iki yönlü bıçağı farklı yapılarda meyve sebzeleriniz için idealdir. Bıçağının düz yönü ile sert gıdalarınızı, tıktıklı yönü ile domates gibi daha sulu ve yumuşak gıdalarınızı formlarını kaybetmeden soyabilirsiniz. Bıçağın yanındaki mini halka ise patates gibi gıdalarınızda istenmeyen yerleri kolayca çıkarmanızı sağlar. Ayrıca havuç, kabak gibi gıdalarınızı Soysoy ile soyarak dekoratif sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Tupperware Soysoy
Tupperware Soysoy

Tupperware Renkli Tutku 3’lü Set: Sizin tutkunuz hangisi?.. Tupperware Renkli Tutku Set, 3 farklı boyu, gövdesinde yer alan şeffaf pencereleri ve yuvarlak sıkı kapakları ile ideal ve şık saklama çözümleri sunar. Özellikle atıştırmalıklarınız, meyve, salata servisleriniz ve kuru gıdalarınız için idealdir. Parlak ve şık gövde yapısı ile tezgahlarınızda herkes Renkli Tutku Set’lere hayran kalacak!

Tupperware Renkli Tutku
Tupperware Renkli Tutku

Tupperware Prenses Tacı: Yemeklerinizin sunumunu taçlandırın… Tupperware Prenses Tacı, 2 farklı kalıp ile 3 farklı sunum şekli elde etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dış gövdenin ortasına tam olarak oturup kapanan iç gövde ve içine malzemeyi koyduktan sonra kapatılan yuvarlak kapak, içerisindeki yiyeceği şekli bozulmadan ve sızdırmadan taşıyabilmenizi sağlar. Orta kapağı ise porsiyon şeklinde gerçekleştirmek istediğiniz servislerde kullanabilirsiniz.

Tupperware Prenses Tacı
Tupperware Prenses Tacı

Tupperware Mikrofiber Mutfak Bezi: Mutfağın Şeflerine Özel… Hepimizin mutfakta elinden düşürmediği, çok amaçlı kullanım imkanı sunan bir bezi yok mudur? Tupperware Mikrofiber Mutfak Bezi, mutfakta sürekli yanınızdan ayırmayacağınız mikrofiber beziniz olacak! Kurulamak istediğiniz mutfak gereçleriniz için, tariflerinizi hazırlarken tezgahlarınızı temizlemek için, parlatmak istediğiniz yüzeylerde kullanımı idealdir. Dilediğinizde çamaşır makinasında yıkayarak mutfağınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

Tupperware Mikrafiber Bez
Tupperware Mikrafiber Bez

Tupperware kataloğunun daha fazlası ve ürün fiyatları için aşağıdaki linkten online olarak Tupperware 30 Aralık 2013 – 12 Ocak 2014 Fırsat Kataloğuna bakabilirsiniz.

Tupperware Fırsat Ürünleri 2014 01-02 Haftalar

Tupperware Fırsat Ürünleri 2014 01-02 Haftalar

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir