25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Katalog » Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Kataloğu
Tupperware

Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Kataloğu

Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Kataloğu çıktı. Birbirinden güzel Tupper ürünlerine bu katalog ile uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Kataloğu

Tupperware size sağlıklı çözümler sunmaya devam ediyor. Günde iki kere doldurun doğayı pet şişe atığından koruyun sloganıyla ürettiği Tupperware Eko Şişe. Hazırla, koy ve çık! Tupperware saklama kabı, beslenme kutusu, istiridye set renkli, spor matara, beslenme cüzdanı. Tupperware ürünlerini çok mu renkli buluyorsunuz? O zaman size özel siyah renkli tupper beslenme kutusu, istiridye set, mikro kap ve eko şişe.. Misafirlerinizin karşı konulmaz bir şekilde sofarınızın etrafında toplanmasının sebebi Berrak Servis serisi. Şık ve Sade tasarımı ile sofranıza zerafetin dokunuşunu katmak Damla Servisi ile artık daha kolay. Tupperware eko servis serisi ile yazı karşılayın. Canlı renkleri ile hem yyazı evinize getirebilir, hem de pikniklerde, bahçenizde keyifle kullanabilirsiniz. Herkes için tupperware kristalin serisi. Premium termoz podern görüşünün yanında ısıyı uzun süre korumak üzere tasarlanmış yapısıyla istediğiniz her an yanınızda. Sıcaklığı koruyun: Şık servis yemeklerinizi uzun süre sıcak tutar. Artık yemek hazırlarken acele etmenize gerek yok.

Tupperware 2014 Fırsat Ürünlerinin yer aldığı Tupperware İlkbahar Yaz 2014 kataloğuna aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tupper fırsat ürünlerine ve daha fazlasına güncel olarak ulaşmak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin.

Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Fırsat Kataloğu
Tupperware 2014 İlkbahar Yaz Fırsat Kataloğu
[Toplam:1    Ortalama:2/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir