23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Katalog » Tupperware 10 – 23 Mart 2014 Fırsat Ürünleri

Tupperware 10 – 23 Mart 2014 Fırsat Ürünleri

Tupperware 10 – 23 Mart 2014 Fırsat Ürünleri yine birbirinden güzel ve kaliteli Tupper ürünleri ile karşınızda. Tupperware fırsat ürünleri kataloğu 2014 yılında da yine kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyen Tupperware kullanıcıları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Moda ve Bakım olarak sizlere ücretsiz olarak Tupperware fırsat ürünleri kataloğunu sunuyoruz.

TUPPERWARE FIRSAT ÜRÜNLERİ 2014 MART

 

Tupperware Ergonomik Matara

Dünya Su günü için özel: soğuk içecekleriniz için ideal olan ergonomik matara ile dikkatleri üzerinize çekin.

 

Tupperware Eko Şişe

Sevilen renkleri ve ergonomik dizaynı ile eko şişeler her an yanınızda. Eko şişe 500 ml’inizi günde 4 kere doldurarak sağlığınızı korumayı unutmayın. 

Tupperware Preludio Sürahi

Preludie sürahi 1lt özel kapağı ile sızdırmaz yapıdadır. Aynı zamanda ince ve yuvarlar gövde yapısı sayesinde buzdolabı kapaklarında kullanımı idealdir. Şık sofralar ve pratik çözümler sunarken berrak ekmek servis, siyap servis serisi ürünlerinizi ve ekmek dünyanızı tamamlayacak.

 

Tupperware Renkli Tutkular 3’lü Set

Renkli tutku set, 3 farklı boyu, gövdesinde yer alan şeffaf pencereleri ve yuvarlak sıvı kapakları ile ideal ve şık saklama çözümleri sunar. Özellikle meyve ve salata servisleriniz için idealdir. Parlak ve şık gövde yapısı ile tezgahlarınızda herkes renkli tutku set’e hayran kalacak.

 

Tupperware Miksim 3’lü Set

Hazırla, servis et ve sakla! Miksim 3’lü set mutfağınıza enerji katacak. Yuvarlak sıkı kapakları kuru ve sıvı gıdalarınızı güvenle saklamanızı sağlarken, farklı boyları farklı ihtiyaçlarınız için çözüm olacaktır.

 

Tupperware Miks

Hazırla – Sakla ! İdeal kapasitesi ile Miks 4.5 lt mutfakta tüm hazırlama ihtiyaçlarınıza cevap verirken, hazırlama sonrasında aynı kapta saklama imkanı da sunar. Miks 4.5 lt yuvarlak, sıkı kapak yapısı sayesinde hava ve sıvı sızdırmaz özelliğe sahiptir.

 

Tupperware Jumbo Kap

Geniş hacmi, sızdırmaz kapak yapısı ve kolay taşımanızı sağlayan kulbu ile Jumbo Kap, hem kuru erzaklarınızı hem de süt gibi sıvı gıdalarınızı saklamak ve taşımak için idealdir.

 

Tupperware Salata Kabı

Salata kabı özellikle salatalarınızı yanınızda taşımanız ve uzun süre tazeliklerini koruyarak tüketebilmeniz için tasarlanmıştır. Birbirine geçebilen çatal ve bıçağı sayesinde istediğiniz zaman ve yerde hijyenik olarak yiyeceklerinizi tüketebilirsiniz.

 

Tupperware Eko Tip Top Sürahi

Eko Tip Top Sürahi sıcak günlerde soğuk içecekleriniz için ideal olduğu gibi soğuk kış günlerinde çorba servisleriniz için de idealdir. Özel tutma kolu sayesinde rahat kavranır.

 

Tupperware Ev Partileri 

Hem Keyifli Hem Hediyeli ! Haydi Tupperware Sultanları bizi davet edin misafiriniz olalım, hem tupper ürünlerini tanıtalım hem hediye kazanın.

 

Tupperware Danışmanı Olmak İster misiniz?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

One comment

  1. akbil

    fırsatlar gerçekten çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir