23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Makyaj » Tırnak Desenleri
Tırnak Sanatı
Tırnak Sanatı Benek

Tırnak Desenleri

En İlgi Çekici Tırnak Modellerini ve Nasıl yapıldığını sizler için bulduk…

Bayanların güzellik bakımı için tırnakların önemi büyüktür. Aslında bu bakımlı erkekler içinde geçerli bir özelliktir, tabi yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız desenli tırnakları hiçbir erkeğin kendisi için seçmeyeceği de bir gerçektir 🙂 Fakat bunları gören bir kişinin hem görselliği taşıyan için hemde yapan kabiliyetli eller için bravo dememesi mümkün değil!

 

Tırnak Sanatı Mor

 

Bu senenin trendi olan tek renk olmayan bir çok rengi hatta deseni bir arada bulunduran ojeli tırnaklar. Kişiye tarzını göstererek farklı bir görünüm veren birbirinden ilginç ve harika desenli tırnakları evde kendinizinde yapabileceğine garanti veriyoruz.  2012 yılının oldukça renkli bir sene olduğu kesindi. 2013 yılında ise o renklerin daha ötesinde sınırları zorlayan sadece renkleri ile değil üzerindeki aksesuarlarla ilgi çekici ebruli tırnaklar modaya geliyor. Sizde herkesten önce bu tırnaklara nasıl sahip olabileceğinizi bizden öğrenebilirsiniz ve hatta öğretebilirsiniz.

Tırnak Sanatı Karma

Şimdilik sizlerle en pratik haliyle evde kendinizin uygulayabileceği bir örneği paylaşalım. Bu renkli tırnaklara sahip olmak için gereken malzemeleri şöyle sıralayabiliriz:

Tırnak Sanatı Beyaz

İstenilen iki veya daha fazla renkte oje, şeffaf bant ve tel toka (nail dot pen yerine kullanmak üzere varsa tabiki bu daha iyi olucaktır)

İlk başta kullanmak istediğimiz zemin rengini seçip tırnağa bir kat sürüyoruz, iyice kurumasına bekledikten sonra ikinci rengi uygulamak için bant ile diğer kısımlara ikinci rengin bulaşmasını önlemek amacıyla kapatıyoruz, ikinci rengi açıkta kalan kısımlara uyguladıktan sonra bununda kuruduğundan emin olana kadar bekliyoruz, son olarak şeffaf poşete bir damla damlattığımız zıt rengimizi tel tokanın sivri ucu ile veya varsa nail dot pen ile alıp tırnağımızın üzerine istediğimiz gibi şekil veriyoruz, tabi bu işlem bittikten sonrada bir kat koruyucu sürmemiz çok daha uzun süreli bir sonuç almamazı sağlayacaktır.

Tırnak Süsleme Sanatı

Tüm bunların yanı sıra size küçük birkaç püf noktası daha verelim isterseniz; şekilli minik poşetler kesip istenilen renkte boyayıp tırnağa yapıştırıp üzerine koruyucu sürmek, göz farını üzerine püskürttükten sonra bir kat koruyucu sürmekte sürpriz sonuçlar yaratacaktır…

Deneyin farkedeceksiniz…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

kılıcı makyaj nedir

Kalıcı Makyaj Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kalıсı mаkyаj nedir? diye soracak olursak; kalıcı makyaj, okunuşu kozmetik-dövme şeklinde sayılabileсek eş іşlemle kаş, kaуnak çіzgіsі …

One comment

  1. Multi Smart Nail

    Şık gözüküyor desenler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir