23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Moda » StandartCY Cem Yılmaz
StandartCY Cem Yılmaz

StandartCY Cem Yılmaz

StandartCY Cem Yılmaz’ın ABD Turnesi için hazırladığı en son standup gösterisi. STANDARTCY afişi ve Türkiye gösterim tarihi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

StandartCY Cem Yılmaz

Amerika’da düzenleyeceği turne için hazırlıklarını sürdüren ünlü standup sanatçısı Cem Yılmaz; turne tanıtımı için bastırdığı Standartcy adlı afişi ile yine dikkatleri üzerine topladı.

Türkiye’den sonra Amerika’yı da kahkahaya boğmaya hazırlanan Cem Yılmaz; ABD StandartCY gösterisi için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Cem Yılmaz 2014 gösterisi için hazırlanan afişi ile de büyük beğeni topladı. Standartcy gösterisi afişinin sloganı tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Cem Yılmaz STANDARTCY başlıklı sloganında standart Cem Yılmaz kısaltmasını kullandı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz önümüzdeki aylarda ABD turnesine başlıyor. Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan ve artık dünya çapına açılmaya hazırlanan Cem Yılmaz’ın Amerika turnesi için hazırladığı afişi de yayınlandı.

StandartCY Afişi

Hazırladığı bu afişi ile bir ilke imza atan Cem Yılmaz, afişinde kendisiyle ilgili kişisel bilgilere yer verdi. Cem Yılmaz’dan çok ilginç bir afiş! Türkiye’nin başarılı ve sevilen standup sanatçısı ünlü komedyen Cem Yılmaz 2014 yılı yeni standup gösterisi ile sevenlerini güldürmeye devam ediyor. Cem Yılmaz 2014 ekim ayında Amerika’da başlayacağı turnesi ile kahkaha turuna başlıyor.

Cem Yılmaz özellikle Amerika’nın doğu yakasına yerleşmiş olan Türklerle buluşacak. New York, New Jersey, Miami, Washington ve Boston’da sahneye çıkacak olan Cem Yılmaz Amerika’yı kahkahalarla sallayacağa benziyor.

StandartCY Gösterim Tarihleri ve Yerleri

04 Ekim 2014 New Jersey NJ PAC, 05 Ekim 2014 Newyork Lincoln Center, 07 Ekim 2014 Washinton DC Warher Theatre, 10 Ekim 2014 Boston Orpheum Theatre, 12 Ekim 2014 Fillmore Miami Beach

Cem Yılmaz ABD turne afişi de geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Cem Yılmaz turne afişi sloganı STANDARTCY oldu. Yine çok fazla  konuşulacak zekice hazırlanmış bir afişe imza atan Cem Yılmaz; hazırladığı afişe doğum tarihini, boyunu ve kilosunu yazdırdı. Cem Yılmaz’ın turne için hazırlattığı afişte aynen bunlar yazıyor:

StandartCY, Cem Yılmaz 23.4.1973, İstanbul, Kilo 89 kg, boy 172 cm.  StandartCY ilgili gelişmelere Cem Yılmaz’ın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz… Moda ve Bakım Cem Yılmaz’ı izleme şansını yakalaycak okurlarımıza iyi seyirler diler 🙂 Hoşçakalın…

Standartcy Cem Yılmaz
Standartcy Cem Yılmaz

Cem Yilmaz standartcy the United States prepares for his latest standup show Turner. STANDARTCY banners and Turkey continued release date can be found in our article.

Cem Yilmaz Standartcy

Which will be held in the United States continues preparations for touring the famous standup artist Cem Yılmaz; push for promotion from the Standartcy touring again with posters garnered attention.

America after Turkey Cem Yılmaz prepared to drown in the laughter; USA standartcy preparations for the show continues at full throttle. Cem Yilmaz prepared for the show in 2014 to great acclaim with the banner. Standartcy banner slogan of the show has managed to attract all the attention. Cem Yılmaz Cem Yılmaz STANDARTCY entitled standard abbreviation used in the slogan. The famous comedian Cem Yilmaz U.S. tour begins in the coming months. With a large fan base in Turkey and is now preparing to open worldwide to prepare for Cem Yilmaz’s American tour was published in the banner.

Standartcy Poster

This banner has prepared a statement signed by Cem Yılmaz, posters gave personal information about him in. Cem Yilmaz very interesting posters! Turkey’s successful and popular standup comedian Cem Yilmaz artist of 2014 with a new standup show continues to entertain their lovers. Cem Yilmaz tour will begin in the United States in October 2014 with the laughter begins to round.

Cem Yılmaz, especially with the Turks who settled on the eastern bank of America will meet. New York, New Jersey, Miami, Washington and Boston, which will take the stage Cem Yilmaz America promises to shake with laughter.

Standartcy Dates and Locations

October 4, 2014 New Jersey, NJ PAC, Oct. 5, 2014 New York Lincoln Center, October 7, 2014 in Washinton DC Warha Theatre, October 10, 2014 in Boston Orpheum Theatre, October 12, 2014 Fillmore Miami Beach

Cem Yilmaz tour posters in the United States recently has been published. Cem Yilmaz tour was STANDARTCY banner slogan. Again, too much to talk about signing a banner clever Cem Yılmaz; of the bills prepared by date of birth, height and weight went down. Cem Yilmaz in the same banner as they prepare for touring writes:

Standartcy, Cem Yılmaz 04.23.1973, Istanbul, weight 89 kg, height 172 cm. Moda ve Bakım 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir