24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Bakım » Saç Bakımı » Saçları Hızlı Uzatma Sırları
Saçları Hızlı Uzatma Sırları

Saçları Hızlı Uzatma Sırları

Saçlarınızı yıpranmaları, cansızlaşmaları veya uyguladığınız işlemler nedeniyle kestirmek mecburiyetinde kalmış olabilirsiniz. Uzun saçlarınızı kaybetmenin sıkıntısıyla aynalara bile bakmak istemiyorsunuz belki. Artık üzülmenize gerek yok. Size vereceğimiz formüllerle saçlarınızın uzamasını hızlandırarak tekrar eski uzun saçlarınıza en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Saçlarımıza bazı vitaminlerin faydalı olduğu bilinen bir gerçektir. Günlük aldığımız gıdalarla zaten bahse konu bu minarel ve vitaminleri karşılarız. Ancak gıdanın yetersiz olduğu durumlarda eksik kalan vitamin ve minarelleri takviye olarak almamız ve eksikliğini gidermemiz gerekir. Saçlarınızın da uzamasını hızlandırmak için yapılacak şeylerden biri de öncelikle saçın uzamasını engelleyen nedenlerle mücadele etmektir.

Sebze ve meyve ağırlıklı sağlıklı beslenilmesi, düzenli olarak gün içerisinde bol bol su içilmesi ve ayrıca yaşınıza göre düzenli uyunması da önemli olan hususlardan biridir.

Şimdi saçlarınızın hızlı uzaması için sizlere iki yöntem verelim:

Saçların hızlı uzaması için birinci tavsiye yöntem:

Saçların hızlı ve sağlıklı uzaması için; iki su bardağı suyun içerisine yarım çay bardağı kadar elma sirkesini ekleyerek banyo esnasında hazırlanan bu karışımı saçınıza düzenli olarak uyguladığınız takdirde saçlarınızın daha çabuk uzadıklarını göreceksiniz.

Saçlarınızın çabuk uzaması için ikinci tavsiye yöntem:

Bir tutam sinamekiyi, bir çay bardağı suda kaynatın. Daha sonra bunu süzerek ılıklaşınca içerisine bir tatlı kaşığı badem yağı ve bir Bemiks ampul koyarak iyice karıştırın. Bu karışımı yalnızca saçlarınızın dibine masaj yaparak uygulayın ve yarım saat kadar saçınızda bekletin. Daha sonra saçlarınızı güzelce yıkayın. Bu yöntemi düzenli olarak haftada bir uygularsanız bir ay sonrasında saçlarınızın daha çabuk uzadığını göreceksiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Şampuansız Saç Yıkama

Şampuansız Saç Yıkama

Şampuansız saç yıkama. Amarika ve Avrupa’da saç yıkama şampuanlarına karşı yayılmakta olan No-poo hareketi gün …

One comment

  1. Nagehan

    2 çay bardağı suya yarım çaybardağı elma sirkesini deneyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir