24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Makyaj » Renkli Göz Makyaj Önerileri

Renkli Göz Makyaj Önerileri

Sizin için hazırladığımız Renkli göz makyaj önerileri ile Gözlerinizin doğal rengini  en ön plana çıkaracak yeni makyaj trendleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz!

Gözümüz dünyaya açılan penceremizdir. Güzel bir göz makyaj perspektifi kullanmak mantıklıdır ve hoş bir doğallık gösterir. Makyaj seçimini göz rengine göre seçerseniz, makyajınızda harikalar yaratabilirsiniz. Şimdi hangi göz renginin hangi makyajları kullanması gerektiğine göz atalım;

Kahverengi-Gozler

Kahverengi Gözler: Çok doğal bir göz rengi olduğundan, Makyaj rengi bu renkli gözlü olanlar için çok daha güzel. Kahve tonları ve lacivert gibi koyu renkleri kullanabilir, ayrıca yeşil , bej tonları kolayca uygulayabilir. Ama çoğunlukla siyah, kahve  ve kömür içeren bir siyah göz kalemi ile güzel gözler geliştirebilirsiniz.

Mavi gozler

Mavi gözler: Gözler oldukça çekici ve etkileyici olduğundan, onları çok farklı renklerle karıştırmaya gerek yoktur. Bu nedenle, turuncu, altın veya mavi göz ile kontrast oluşturacak tamamlayıcı mavi tonları kullanabilirsiniz. Çok koyu renkli renklerden kaçınmanızı öneririz ve bunun yerine siyah göz kalemi yerine göz merceğini sorarsanız daha çarpıcı bir sonuç alabilirsiniz.

Yeşil Gözler

Yeşil Gözler: Yeşil gözler için, mavi gözlerle kontrast oluşturacak şekilde, ya tamamlayıcı renkler kullanmanız gerekir. Yer tonlarını tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz, ancak çok koyu renk kullanmamaya özen gösterin. Buna ek olarak, kalemler doğru şekilde kullanıldığında mor renk çok güzel bir kontrast olacaktır. Siyah bir göz kalemi yerine kahverengi bir göz kalemi kullanmanızı öneririz.

ela gozler

Ela Gözler: Bu gözler diğer göz renginden daha renklidir, çünkü hem kahverengi hem de yeşil gözlüdürler. Ancak özellikle altın, açık tonlarının renkleri bu gözler için çok iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Daha belirgin gözler için koyu yeşil, kahverengi ve siyah göz kalemi kullanabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Oje Lekesi Çıkarmanın 7 Yolu

Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Oje Lekesi Çıkarmanın 7 Yolu

Parlatıcı ve Oje Lekesi Nasıl Çıkar? diye soracak olursanız işte oje lekelerinden kurtulmanın 7 doğal ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir