23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Katalog » Oriflame Nisan 2013 Online Kataloğu
Oriflame Nisan 2013 Online Kataloğu

Oriflame Nisan 2013 Online Kataloğu

Oriflame Nisan 2013 kataloğunu “Hayalleriniz, ilham kaynağımız” sloganıyla yayınladı. Oriflame cilt bakımı, makyaj malzemeleri, kokular, saç ve kişisel bakım ürünleri, gıda takviyeleri ve sürpriz bahar fırsatlarıyla Nisan 2013 kataloğunda da bayanların beğenisini toplamaya devam ediyor. Oriflame 2013 Nisan ayı online kataloğunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hayallere inanıyoruz
Biliyoruz ki; her hayal kişiye özgüdür özeldir. Ve bu yüzden dünyadaki herkesin hayallerine, hedeflerine değer veriyor önemsiyoruz. Verdiğimiz önemin göstergesi olarak da yıllardır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Eğer siz de, hayal kurmak ve kurduğunuz hayallerin peşinden koşmak isterseniz o zaman hayallerinizden aldığı ilhamla çalışan, üreten Oriflame dünyasına hoşgeldiniz. Çünkü burada; hayalleriniz, bizim ilham kaynağımız.

Güzelliğe inanıyoruz
Güzelliğiniz de hayalleriniz kadar özeldir, size özgüdür. İyi göründüğünüzde kendinizi daha iyi hissedersiniz ve hayallerinize ulaşmak için daha mutlu ve umutlu olursunuz. Hayallerinizden ilham alarak İsveç’de geliştirdiğimiz güzellik ürünlerimizle milyonlara hayatlarını daha iyi yönde değiştirme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Size inanıyoruz
Bizim kültürümüz hayallere saygı ve inançtan geliyor. Sizi dinliyor, hayallerinizden ilham alıyoruz. Aldığımız ilhamla çalışıyor, üretiyoruz. Bu sebeple herkesi hayal kurması, hedeflerini belirlemesi için cesaretlendiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, hep birlikte hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir güzellik dünyası yaratabiliriz. Siz de, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye var mısınız? Biz varız, hayalleriniz için buradayız.

Oriflame Nisan 2013 Online Kataloğu için tıklayın
Oriflame Nisan 2013 Online Kataloğu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir