26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Makyaj » Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Oje Lekesi Çıkarmanın 7 Yolu
Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Oje Lekesi Çıkarmanın 7 Yolu

Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Oje Lekesi Çıkarmanın 7 Yolu

Parlatıcı ve Oje Lekesi Nasıl Çıkar? diye soracak olursanız işte oje lekelerinden kurtulmanın 7 doğal ve sağlıklı yolu sizler için hazırladık.

Tırnak boyalarını değiştirmeyen ya da çekici oje sanatlarını sık sık denemekten hoşlanan bir oje rengi bağımlısı mısınız? Evet ise, o zaman cilalarınızı uzun süre silmek için düzenli oje renk gidericiler kullanıyor olmalısınız? Ancak, ticari tırnak cilası sökücülerin çoğunun sağlığımızda ciddi riskler yaratan ‘aseton’ olarak adlandırılan zararlı bir kimyasal içerdiğini biliyor musunuz? İster aseton esaslı renk gidericilerden kaçınmak istiyorsanız ya da basitçe bitiyorsa, çok ucuz, ortak ve risksiz alternatifleriniz var. Bir renk çıkarıcı kullanmadan oje rengini çıkarmanın kolay yollarını kontrol edin.

1.Koyu Oje Rengi

Şaşkın mıydın Evet, doğru. Gölgeyle mevcut tona göre daha koyu olan bir tırnak tonu varsa, tırnağınızın rengini çıkarmak için tırnağınızı kullanabilirsiniz. Koyu tırnak rengini zaten renkli tırnaklarınıza kalın katlarla uygulayın ve bir pamuklu bilyayla hemen silin. Mümkün olduğunca çabuk olun, böylece renk kurumaya yetecek kadar zaman bulamaz.

2.Diş macunu

Bir diş fırçası tırnak yelpazesini kaldırmak için ihtiyacınız olan tek şeydir. Her bir oje de küçük miktarda beyaz diş macunu kullanın, ardından eski bir diş fırçasıyla fırçalamaya başlayın. Beyaz diş macunları kaldırıp oje üzerindeki rengi çekerken en iyi çalışın.

3.Vücut spreyi

Tırnak temizleyiciden kaçarsanız, tırnağınızın renginden kurtulmak için vücut spreyinizi düşünün. Püskürtme şişesini memesi ojenizden sadece birkaç santimetre uzakta kalacak şekilde yerleştirin. Şimdi, oje üzerine püskürtün ve pamuklu bir top kullanarak oje rengini silin. Diğer tırnaklar için de aynısını yapın.

4.Saç spreyi

Tıpkı vücut spreyi gibi, saç spreyiniz de eski renginizi tırnaklarınızdan çıkarmak için iyi bir seçim olabilir. ojelerinizin her birinin üzerine püskürtün ve pamuklu bir bez ile hafifçe ovun. Bununla birlikte, saç spreyi ojeleri kurutabilir ve kabuğu soyabilir. Dolayısıyla, mümkün olan en kısa sürede tırnaklarımızdan silin.

5.Tırnak cilası çıkarıcı: Limon suyu ve sirke karışımı

Aseton dolu, zarar verici lehçe çıkarıcıyı basit, kolay ve tamamen güvenli bir evde çare ile değiştirin. 1 çorba kaşığı taze limon suyu alın ve üzerine 1 yemek kaşığı beyaz sirke ekleyin. Onları iyi karıştırın. Parmaklarınızı 5-10 dakika ılık suda bekletin. Şimdi, bu karışıma pamuklu bir top atın ve boyalı ojelerinizi hafifçe ovalayın. Her bir tırnak için 10 ila 20 saniye harcamak, eski cildinizin tüm izlerini etkili bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

6.Parfüm

Parfüm kullanmayı seviyor musun? Şimdi şımartmak için başka bir sebebin var. Düzenli parfüm, oje renginin kaldırılmasında size çok yardımcı olabilir. Bir pamuklu topu veya süngeri biraz parfümle daldırın ve boyalı tırnaklarınızı ovun. Bu çok az baskı gerektirir ve anında boya içermeyen oje alabilirsiniz.

7.Sıcak Su ve Kuru Bez

Bu, kolayca atış yapabileceğiniz tırnak renginden kurtulmanın bir başka doğal yolu. Bir kapta biraz sıcak su alın ve parmaklarınızı içine koyun. Eski cila yeterince yumuşak olduktan sonra (20-25 dakikadan fazla sürmemelisiniz), parmaklarınızı sudan alın ve ojeleri kuru bezle hafifçe ovun. Tırnak cilaları zahmetsizce çıkacaktır. Bununla birlikte, suyun sıcaklığına dikkat edin, böylece cildinizi yakmaya son vermezsiniz.

Peki, sıradan Oje rengini çıkarıcıyı denemeye hazırmısın? Bu yöntemlerden hengisini denerseniz işinizi görecektir.

Kolay Gelsin..

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Yeni Makyaj Teknikleri

Genç Gösteren Makyaj Teknikleri

Belirli bir yaşa ulaşmış olan her bayan elbette ki normalinden daha genç bir görünüm almak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir