24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Katalog » Note Cosmetics 2015 kataloğu
Note Cosmetics kataloğu

Note Cosmetics 2015 kataloğu

Merkezi Almanya’da bulunan ACT Group, Dünya genelinde 4 değişik ülkede yerleşik kozmetik fabrikaları, 2.600 çalışanı ve yüzlerce satış noktası ile uluslararası kozmetik sektöründe önemli bir söz sahibidir.

ACT Group bünyesindeki firmalardan biri olan Stern Tek Kozmetik A.Ş., Fransa, Kanada ve İran’da bulunan üretim fabrikalarına, Türkiye’de de bir yenisini ekleyerek NOTE markasının yaratılmasına öncülük etmiştir.

Kozmetik sektöründe çok yeni olmasına rağmen, tüm gözleri üzerine çeviren NOTE, Çorlu ‘da kurulu 15.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde, üstün teknolojiye sahip makine ve ekipmanları, büyük Ar-Ge yatırımları, çevreye ve doğaya duyarlı üretim metotları ve ACT Group’un yıllara dayalı know-how tecrübesi ile Dünya standartlarında üretimine devam etmektedir.

Make-up ürünlerini cilt bakım ürünleri ile destekleyerek, kaliteden asla taviz vermeden, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu ürün yelpazesini her daim geliştirip yenileyen NOTE, yenilikçi yaklaşımı ve uygun fiyat politikası sayesinde daha şimdiden stil sahibi her bayanın ilk tercih ettiği kozmetik markalarından biri olmuştur.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi Note Cosmetics 2015 kataloğu ile başbaşa bırakıyoruz.

E-kataloğa buradan ulaşabilir veya indirebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

IKEA 2016 Kataloğu

IKEA 2016 Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, IKEA Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir