24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Evlilik » Mutlu Evlilik Sırları
Mutlu Evlilik Sırları

Mutlu Evlilik Sırları

Ev, iş, çocuk derken gündelik hayatın koşuşturmasında olurken eşinizi ihmal etmeniz çok olası.

Temas
İlişkinin başında ve tabii ki evlilikte en önemli şey iletişimdir. İletişim, bizi sevgimizle birlikte tutmanın tek yoludur. Ona ne hissettiğini, hem olumlu hem de olumsuz olduğunu söyle.

Kendini sev
Öyleysen, benimle evlenir miydin? Mutlu bir insan değilseniz sevdiğiniz adamı mutlu edemezsiniz. Kendinizi analiz edin ve sevmediğiniz şeyi değiştirin.

Doğal ol
Desteklenen sütyenler, saç boyaları, makyaj … Yapabildiğiniz kadar doğal olun. Çünkü birlikte yaşayacağınız zaman, hepinizi seven birine ihtiyacınız var. Evlenmeden önce, birlikte kalırsınız ve doğal manzaralarınızı göreceksiniz çünkü çok vaktiniz olacak.

Seksi ol
İlişki içinde tek sorun olmasa da cinsellik önemli bir konudur. Romantik olun ve ona her fırsatta ilgi duyduğunuzu gösterin. Yüz yüze, komik, eğlenceli olun. Erkekler ev arkadaşı istemeleri nedeniyle evlilik istemiyorlar.

Rolünüzü bilin
Bu, herhangi bir ilişkinin önemli bir parçası ve her iki tarafın vazgeçilmez olmasını istediği bir şey. Ancak bunu kabul ettiğinizden emin olun.

Ayaklarınız yere bassın
Hayat silindirli bir makyajcı gibidir. Duygusal gelgitler olabilir, ancak hissetmemelisin. Hayatında bir ‘Drama Kraliçesi’ olmayın. Güçlü kalın ve kendi başınıza başarılı olamazsanız terapistinize danışın.

Acele etme
Erkekler genellikle kadını tanımak için acele etmezler. Ona herhangi bir şey için baskı yapmayın. Evlilik süreci kendi hızda gerçekleşir ve daha fazla acele ederseniz, erkek konudan uzaklaşırsınız. En iyi şey, ilk yılda evlilik hakkında konuşmamanızdır.
İster inanın ister inanmayın, sizi daha fazla seviyeye getirmenin yollarından biri doğaldır. Daha az saç ürünü kullanın, deli gibi yapmayın. Erkekler kadınlarını kendilerine hazırlanmak için severler, ancak bu fırsatı daha doğal olabileceğiniz bir ortamda kaçırmamanız gerekir. Olduğu gibi ol, en doğal yollarla gör.

Flört etmeye devam et
Mümkün olduğu kadarıyla onunla flört etmeye devam edin. Uyandırdığınız heyecanı kaybederseniz, sonsuza dek sizinle birlikte olmak isteyen birini göreceksiniz.

Kendine güven
Kendinizden emin olacaksınız ve hepsiyle savaşmak için neler yapabileceğinizi tezahür ederseniz özen göstereceksiniz. Erkekler kendine güvenen kadınlara saygı duyar ve ayrıcalıklı hissederler.

İltifat etmekten kaçınma
Tatlı sözlerle ona seslenin, dudaklarınıza yumuşak bir öpücük bırakın, dururken belinizi tutun. Aklını kaçmasına izin verme.

Gururunu okşayın
Kötü zamanlarında onu azık etme. Onun gözü önünde olmasa bile ona övgüler olsun. Elinden gelenin en iyisini yaptığını söyle.

Eğlenin
Mizahi yanınızı ön plana getirin, böylelikle sinirli ve agresif olursunuz. Negatif olmaktan kaçının.

Gülümseyin
Gülümsemeniz, yaşadığınızı ve onunla birlikte olduğunuzdan mutlu olacaktır. Erkekler gülümseyen kadınları cazip buluyor. Yüzlerdeki duygularınızın yansıması aşınacak ve tüm şüphelerden arındıracaktır.

Alçak gönüllü olun
Bu kendini önemseyen bir kişi değildir. Egolarınızı bir tarafa bırak.

Ciddi bir tartışmaya girmeyin
Sesi yükseltme. Bununla çok mutlu olduğunuzu ve gerçekten sorunu istemediğinizi belirtin.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Bebeğinizin cinsiyetini anlamanın batıl yolları

Bebeğinizin cinsiyetini anlamanın batıl yolları

Günümüzde teknoloji o kadar ilerledi ki, gelişen ultrason cihazlarıyla bebeğin cinsiyetini neredeyse 14. Haftadan itibaren …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir