26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Dekorasyon » Modern Evler
modern evlerde dekorasyon

Modern Evler

Modern evlerde dekorasyon

Modernleşen şu Türkiye’de artık dekorasyon trendleri de değişmeye başladı. O kadar hızlı değişen bir sistem oluştu ki, yeni trendleri takip etmek pek te kolay değil. Ancak her şeyin çözümü olduğu gibi bunun da çözümü internet. Yeni keşfettiğimiz bir site ile artık dekorasyon adına neler yapılması gerektiğini, ya da nelerden sakınılması gerektiğini daha iyi kavrayabiliyoruz. Hele ki bu değişen sisteme ayak uydurmak istiyorsak, yeniliklere açık olan bu tarz fikirleri göz önünde bulundurmalıyız.

Modern evimizi dekore etmeye çalışırken aslında geleneksel yanımızdan vazgeçmemize gerek yok. Yapmamız gereken tek şey yaptığımız kombinin evimize, ve evin diğer odalarıyla olan kombinasyonuna uyumlu olduğunu farketmek. Bunu yapabilmek içinde en iyi araç güzel bir gözlem yeteneğine sahip olabilmek. Eğer evinizde belli başlı noktaları gözlem yeteneğinizle tesbit edebildiyseniz yapılacak tek şey harekete geçmek. Güzel bir araştırma yaptıktan sonra evinizi daha modern hale getirebilirsiniz.

modern-evlerde-dekorasyon

Bunlar için çok ta para harcamaya gerek yok. Birkaç küçük ipucu sizin kurtarıcınız olabilir. Bunlardan belki de en önemlisi odanızın sahip olduğu ışık; daha açık renk perdeler ile evinizin daha fazla ışık almasını sağlayabilir, ve eşyalarınızın daha ferah bir ortamda daha modern bir şekilde durduğunu farkedebilirsiniz. Evinize giren ışıkla alakalı olarak yerlerde koyu renk halı kullanmak pek güzel durmayacaktır. Aksine, bej ve daha açık renklerde kullanılan halılar odanızın daha modern durmasını sağlayacaktır.

Bir başka unutulmaması gerken nokta ise modern evlerinizdeki duvar renkleri olacaktır. Eğer açık renkler, ve beyazın tonlarını kullanırsanız evinizdeki alan genişlemesini fark edecek, daha az eşya koyarak basitliğin aslında ne kadar da modernlik kazandırdığını farkedeceksiniz. Unutmayın, fazla paralar harcayıp, birbirinden değişik mobilyalar almak evinize aradığınız modernliği ve şıklığı kazandırmayacaktır. Bunun yerine daha temel, basit ve kolay değişikliklere gidip, bakış açınızıda değiştirmeniz gerekecektir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir