24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Takılar » Midi Yüzük Modelleri
Midi Yüzük Modelleri

Midi Yüzük Modelleri

2014 yılı takı modellerinden önceki yazılarımda bahsetmiştim. Bu gün de sizler için yine 2014 yılı takı trendleri arasında yer alan midi yüzük modellerinden bahsetmek istiyorum. Parmaklarınızı hereketlendirecek midi yüzük modellerine bayılacaksınız. Midi yüzükleri kullanmaya başladığınız zaman normal yüzüklerinizden vazgeçeceğinize eminim. Çok farklı modelleri ile benim aklımı başımdan aldı diyebilirim. Belirtmek istiyorum ki midi yüzükler ellerimizi ortaya çıkardığı için tabiki el ve tırnak bakımlarınızı zamanında yapmalısınız.

2014 Midi Yüzük Modelleri

2014 Midi Yüzük Modelleri

 Midi yüzüklerin trend olması ile birlikte yüzüğün parmakların gerisine takılır tabusu yıkılmış ve yüzüklerin artık tırnakların hemen gerisine takılması oldukça popüler olmuştur. Elbette midi yüzük denildiği zaman sadece tırnakların hemen gerisine takılan yüzükler aklınıza gelmesin. Eski tarz yüzükler gibi de kullanabilirsiniz. Yine midi yüzüklerin birbirleri ile zincirlenmiş modelleri ellerinizin güzelliğini çok net ortaya çıkarmaktadır.

Midi Yüzük

Midi Yüzük

 Bu sezon midi yüzüklerin üçgen ve kare şekillileri, nazar boncuğu, yıldız, kalp şekillileri, yanı sıra harfler, kelimeler ve hayvan figürlerinin bulunduğu modelleri, burçları simgeleyen şekilleri ile oldukça popüler olduğunu göreceksiniz. Gördüğünüz gibi midi yüzüklerde tercih hakkınız çok fazla ve inanın birbirinden şık modeller bulunmaktadır. Ayrıca sizlerle bir bilgi paylaşmak istiyorum ya da bir uyarı da diyebilirim. Eğer ki tırnakların hemen gerisine takılan tarzda bir midi yüzük tercih etmiş iseniz tırnaklarınıza renkli ojeler yerine parlatıcı sürmeniz yüzüklerinizi daha çok ortaya çıkaracaktır.

Midi Yüzük Çeşitleri

Midi Yüzük Çeşitleri

Knuckle Rings olarak da adlandırılan midi yüzüklerin 2014 yılı içerisinde tüm mevsimlerde oldukça revaçta olacağı muhtemel gibi geliyor. Çünkü midi yüzlerin 2014 yılına girdiğimiz tarihden bu güne kadar ünlü isimlerinde sıklıkla kullandıklarını görüyoruz. Ünlü isimlerin kullandığı bir çok takı ya da kıyafet modelinini hızla trendler arasına girdiğini hepimizin kabul etmesi gerekiyor değil mi? Magazin programlarında, defilelerde görüyoruz, ünlülerin midi yüzükleri parmak boğumlarına takmaları ile midi yüzüklerin popüliteresini arttırmış bulunmaktadır. Ayrıca benim gözüme ince midi yüzüklerin yanı sıra kalın midi yüzüklerinde takıldığını söylemeden geçemeyeceğim. Kalın midi yüzüklerde bir harika, içim geçti resmen.

Knuckle Rigs

Knuckle Rings

İstediğiniz modelde bir midi yüzük bulamadı iseniz aslında bu mümkün değil bu kadar modelin arasında ama bulamadınız farzedersek küçük gelen normal yüzüklerinizi tırnaklarınızın hemen gerisine parmak boğumlarınıza takabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Yaz Takı Modası

2014 YAZ TAKI MODASI

Bugün 2014 yaz sezonu sonuna kadar şıklığınıza fazlasıyla katkısı olan 2014 yazı takı modasından bahsetmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir