24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Mango Sonbahar Kış 2013 Kolleksiyonu
Mango Katalog

Mango Sonbahar Kış 2013 Kolleksiyonu

Mango Sonbahar kolleksiyonu ile yine harikalar yarattı. Mango nun bu sonbahar koleksiyonunda yok yok. Kazaklar, pantolonlar, etekler, ceketler, kotlar, çizmeler, botlar, ayakkabılar, aksesuarlar ve daha neler neler… Her tarzda herkesin zevkine göre modelleri renkleri Mango da bulmaları mümkün. Mango nun her kıyafeti böyle şık modern tasarlanmış her bayanın işte bu diyeceği kıyafetleri mevcut.

Bayanlar için giydikleri kıyafetleri kombine etmek çok önemli. Her kıyafetleri uyum içerisinde olmalı ve bunu mango nun koleksiyonunda bulmak mümkün.

Tabi kıyafetleri güzelliği modeli kadar vücüdunuza yakışmasıda önemli. Öncelikle kadınların vücudunu çok iyi tanımalı eğer bir yerlerinde fazlalık varsa kıyafet seçimini ona göre yapmalılar Güzel olan her kıyafet her kadına yakışmaz çünkü herkesin ölçüsü boyu farklıdır. Bunun için kıyafet seçimi kıyafet modeli kadar önemli. Ten renginize görede kıyafetinizi seçerseniz size daha çok yakışacaktır elbiseleriniz.

Diğer bir önemli konu ise aldığınız kıyafetleri yerine ve zamanına göre giymekte çok önemli. Örneğin yakın bir akrabanız için aldığınız elbiseyi günlük bir gezmede giymeniz mümkün değil. Herkesin size bi farklı olacaktır kıyafetinizi garipsiyeceklerdir.Ama aynı kıyafeti düğünde giydiğinizde en şık siz olacaksanızı.

Yani kısacası kıyafet tek başına güzel şık değildir bir çok etken vardır o kıyafetin güzel görünmesinde en önemli etken ise sizsiniz.

Ayrıca kıyafetin estekliği kadar sağlğınız açısındanda büyük bir önemi var. Mevsimine göre kıyafet ve renk seçimi yapmanız çok önemli. Kıyafetin içerisinde kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Rahat hareket etmeniz sizin mutlu hissetmenize neden olacaktır. Mangonun bu koleksiyonunda bütün bu maddeleri içeren kıyafetler mevcut. Şimdi sizi mangonun harika yeni sezon sonbahar kıyafet modelleri ile başbaşa bırakıyoruz…

 

MANGO SONBAHAR 2012 2013 ONLINE KATALOĞU için tıklayın

Mango 2012-2013 Sonbahar Kolleksiyonu için tıklayın
Mango 2012-2013 Sonbahar Kolleksiyonu için tıklayın

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

grunge

Grunge giyim modası

90’lı yılların başında giyim ve yaşam tarzı haline gelen ‘grunge’ rüzgarı günümüzde de etkisini sürdürmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir