26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Dekorasyon » Lüks Yatak Odası Fikirleri
Lüks Yatak Odası Fikirleri

Lüks Yatak Odası Fikirleri

Hayatımızın üçte birini uyurken ve yatarken harcıyoruz, bu yüzden neden beş yıldızlı lüks bir deneyim haline getirmiyorsunuz? Rahatınız, modern ve güzel olmanızı sağlamak için lüks yatak fikirlerini sizinle paylaşmak istiyoruz, tıpkı bir lüks otel yatağı gibi.

Bir yatağı rahat ve çekici yapan şey üzerine uzmanların ortaya çıkardığı araştırmalara baktığımızda, iyi yatak fikirleriyle dolu güzel bir uyku alanının nasıl oluşturulacağı konusunda bazı şaşırtıcı ve yararlı ipuçları bulduk. Tüm keşifler bir ana konsept oluşturdu: En iyi lüks yatak odası fikirleri  hepsini ele alıyor.

Yatak Odası Fikirleri Başlangıç

Yataklarınız, renk, desen ve lüksün yatakhanenize dökülmesi için mükemmel bir yerdir. Yatak odanız için yatak fikirleri düşünürken, yatağın her katmanını döşeğin  en üst katın süslemesi önemlidir.

Yatak dekorasyon sürecinin en önemli unsurlarından biri renk stratejinizi belirlemektir. Yapraklarınız için katmanlı klasik nötrler (beyaz gibi), monokromatik doku, koyu renkler veya şu aksan parçaları için doğal desenlerle birlikte:

-Dekoratif  yastık
-Duvet kapsar
-Throw battaniye

Yatak takımlarınızı vurgulayan modern bir yatak odası için aksanlı renk temanızı yatak odanızın başlıklarına, yatağın arkasındaki duvar kağıdına veya cesur, geniş duvar sanatı ile süsleyin.

Yatırımcıların klasik renklerini seçerken kalın renk ve desenlerde dekoratif aksan unsurları eklerken, tüm yıl boyunca çok yönlü iyi tasarlanmış bir yatağın sırrıdır. Yatak tasarımınıza yönelik bu tasarım yaklaşımı ile, mevsim ya da ruh hali değiştikçe yatak odanızın görünümünü hızlı ve ekonomik bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Örneğin, yaz aylarında tropik mavi aksanların bir seçimi olan beyaz bir yatak vakfı ve aşağıdaki imgeler gibi kış için sahte bir kürk atışı da dahil olmak üzere sıcak, zengin vurgular isteyebilirsiniz.

Aşağıda yatak fikirleri ve ipuçları bulunmaktadır, böylece lüks bir şekilde uyumaya başlayabilirsiniz..

1: Döşek ve Minder Modelleri

İyi bir yatak, bir iyinin gece uykusunun temelidir. Bir yatağa kabarık, çekici bir görünüm ve his vermek için çarşafların altındaki iyi bir katmanla yatağı yükseltebilirsiniz. Yapraklarınızın altına tüy veya yatak örtüsü yatağı takoz ekleyin. Her iki seçenek de yatağınıza dalmaya davet eden marshmallow benzeri tabakayı yatağınıza verecektir.

2: Tablolar

Oteller bir yatağı rahat kılan şeyleri inceleyerek çok fazla zaman ve para harcıyor. Hilton, Hyatt ve Marriott, hepsi çekici bir yatağın sırrını keşfediyorlar: 300 sayaç pamuklu çarşaflar. Şaşırtıcı bir şekilde, tüketiciler, 300 sayım yaprağı, mevcut yüksek iplik sayımı tablolarından bazıları kadar rahat buluyor. Senin için iyi bir haber, 300 sayımlı sayfaların daha yüksek iplik sayılarına göre daha ucuz olması.

Ancak sayfa sayısında iplik sayısından daha fazla şey var. Westin Hotel markası Heavenly Bed’i piyasaya sunduktan kısa bir süre sonra, Westin’in genel konuk sadakati ve memnuniyeti hakkındaki anketi çarpıcı bir şekilde arttı ve bu memnuniyet skorları yıllar içinde artmaya devam etti. Westin müşterileri, beyaz, yumuşak Heavenly Bed’yi sever.

Bu oteller yatırım yaptıkları araştırmanın paketini, kalitelisiniz 300 sayaçlı beyaz sayfalara yatırım yapmaktır.

3:Yastıklar

Uyku Yastıkları

Yastıklar bir yatakta konfor ve tasarım için önemlidir. Ancak çok az kişi arasında bir denge olması ve çok fazla yastık tarafından yutulması gerekir. Uyku Rahat Vakıf Maksimum konfor için iki normal boyutlu uyku yastık önerir.

Four Seasons Hotel, aşağıdan yapılmış lüks uyku yastıklarıyla ünlüdür. Alerjiden aşağıya ya da tüylerden muzdarip olursanız, hipoalerjenik olan alternatifler vardır. En rahat bulduğunuz yastık seçin ve kişi başına iki tane yiyin.

Dekoratif Yastıklar

Mükemmel uyku yastığını seçtikten sonra, yatağı dekoratif yastıklarla donatmanın zamanı geldi. Bu, yatağınıza cesur veya benzersiz bir dokunuş ekleme şansınız. Yatak odasındaki tasarımınızı geliştiren ve aşağıdaki dekoratif yastık kombinasyonlarından birini yatağınıza ekleyin favori desen ve renk seçin:

-Büyük bir destek, yatağın uzunluğu -Euro püskürtme
çiftleri (25 × 25 kare yastık)
-16 “ila 20” dekoratif yastıkların birleşimi -İç
veya iki küçük dikdörtgen yastık, standart bir uyku yastığı uzunluğu

4: Yatak örtüsü veya yorgan

Bir yorgan, pratik ve lüks bir yatak örtüsü seçeneğidir. Aşağı, kabarık ve yaz ya da kış boyunca mükemmel bir şekilde yalıtarak, aşağı tüylü yatırımı değerli hale getirir. Bahsettiğim gibi, alerjiniz varsa, piyasaya hipoalerjenik yorgan alternatifleri bol miktarda bulunmaktadır.

Yorganınızı kaliteli bir yorgan örtüsü ile kişiselleştirin. Ve daha sıcak aylarda, fazladan izolasyon katmanının olmasını istemiyorsanız, aşağı yorgan yerine açık renk bir yorganla gitmeniz.

5: Battaniye’yi At

Bir atkı battaniye, yatağınızı giyinmeye popüler bir katkı haline geldi. Soğuk hissettiğinizde, yatağınızı bitirmek için çağdaş bir tasarım öğesi ekleyerek mükemmel bir ekstra kat. Bir tasarımcı bakmak için battaniyenizi koşucu veya şerit olarak katlayın ve yerleştirin.

Battaniye ve dekoratif yastıkların son rötuşlarını seçerken bunları akılda tutarak seçin. Cesur olmalı, birbirleriyle koordine edilmeli ve güzel ve lüks otel benzeri yatağınıza son dokunuşlar olarak hizmet etmeli.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

modern evlerde dekorasyon

Modern Evler

Modern evlerde dekorasyon Modernleşen şu Türkiye’de artık dekorasyon trendleri de değişmeye başladı. O kadar hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir