23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Kolsuz Bluzler
Kolsuz Bluzler

Kolsuz Bluzler

Bana göre yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi olan kolsuz bluzler senenin en çok tercih edilen bayan kıyafetlerinden oldu. Kolsuz bluzler ceket içlerinde pantolon ve etekle bütünlük yaratabildiği gibi spor bir pantolon üzerine de giyildiğinde şık bir görüntü elde edilebilir.

Kolsuz bluzlerde kumaş tercihiniz yumuşak ve dökümlü olursa kıyafetin rahatlığının yanı sıra görüntü olarak kıyafet kendisini şık gösterecektir. Ayrıca bu tarz bluzlerde etek kısmı yırtmaçlı ve yuvarlak kenarlı ve arkası biraz daha uzun tercih edilebilir.

Ayrıca giydiğiniz kıyafetlerin kumaşları üzerinize yapışmamalı, yapışmadan sarmalı. Kot pantolonlar ne kadar dar olsa da kumaşı sert olduğu için vücudu toplarlar ama her kumaş böyle değildir. Poplin ve keten gibi daha az sert kumaşların aynı etkiyi yaptığı söylenemez. Çok ince kumaşlar ise bu konuda en tehlikeli olan kumaş cinsidir. Hem içinizi gösterir hem de kilolarınızla barışıklığınıza ortak olur.  Güzel olmak isterken tersi etki yapan bir durum ortaya çıkabilir. Bu nedenle dökümlü ve şık duran kumaşlar tercih edilebilir.

Kolsuz Bluzler
Kolsuz Bluzler – Kolsuz Bluz Modası

KOLSUZ BLUZ MODASI

Kilolu iseniz bluz tercihinizi pantolon üzerine uzun, zayıf iseniz kısa tercih edebilirsiniz.

Kolsuz bluzler omuzları kare olanlar için ideal olabilir ya da  omuzlarınız yuvarlak ise ince askılı modelleri de kullanabilirsiniz. Ancak omuzlarınız düşük ve darsa omuz başlarını ortaya çıkaran kıyafetler omuzlarınızı daha geniş gösterecektir.

Yaz aylarında açık renkli veya çiçek desenli olanlar ile çok canlı renklerle nude(ten rengi) birleştirilerek tasarlanan bluz modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor…

Kolsuz bluzler üzerine hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Bir başka yazıda görüşmek üzere hoşçakalın..

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

grunge

Grunge giyim modası

90’lı yılların başında giyim ve yaşam tarzı haline gelen ‘grunge’ rüzgarı günümüzde de etkisini sürdürmeye …

One comment

  1. Yaren

    2014 kolsuz bluz modelleri gerçekten çok güzel. Kolsuz bluz modelleri için ayrıntılı resimlerde yayınlasanız çok iyi olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir