24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Sağlık » Kilo Almanın Yolları
Kilo Almanın Yolları

Kilo Almanın Yolları

Bazıları kilolu, bazıları ise kilo kaybı yaşıyor. Kilo almak için bazı yollar var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Kilo almanın bazı yolları

Yetersiz beslenme alışkanlıkları, egzersizler, zayıf seçilmiş yemekler zayıf olmanın temel nedenidir. Diğer nedenler, Uzun Suren hastalıkları, kanser ve yemek yeme rahatsızlığı gibi neden olabilir.

Sağlıklı kilo nasıl alınır

Yavaş yavaş kilo almak gerekir. Günde 500 kalori alımı 0.5 kg vücut Artis sağlayabilir. Bu durum boynunuza, ağırlığınıza, yaşınıza göre değişir. Sıfırdan beslenme durumunun düzenlenmesi, vücut dokularınızın yapılandırılması, sağlıklı kilo almak için en önemli unsurlardan biridir.

Egzersiz yaparak kilo alma

Zayıf insanlar yememeye dikkat etmelidirler. Eger Yemek yemeye çok müsaade ediyorsanız burada Kötü ve bir imajınız var. Bunu önlemek için egzersiz yapmalısınız. Düzenli kardiyo, ağırlık ve egzersiz egzersizleri yapmanız gerekir.

Yağsız vücut için

Kilo alırken yağsız bir vücudunuz olmasını istiyorsanız çok ağırlık çalışmalısınız. Yapmanız gerekenler rutinler aralıklarla büyük ağırlıklar olmalıdır. Yapmış olacağınız çoklu ve set halinde ki Kas hareketleri hormonal yanıt sistemlerinizi harekete geçirir.

Sağlıklı bir diyet

Onlardan, uzmanlardan sağlıklı beslenme önerileri alarak onları takip etmelisiniz. Normal karbonhidratları, proteinleri ve YAG’yi muhafaza etmelisiniz. Protein kas yapımı için gereklidir ve kilo vermenizi sağlar.

Daha fazla sıvı tüketin

Kilo almanın diğer Yolu sıvı Alımını artırmaktır. Yemeklerden ONCE ve sonra su içmeyi unutamayın. Gunde en az 2.5 lt su içmeniz gerekmektedir.  Bol ve kalorili olan gıdaları seçin. Kilo almaya çalışan kişi dengesiz bir şekilde beslenirse. Kötü yeme alışkanlıkları nedeniyle, kişi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilir.

Bol miktarda sebze ve meyve tüketin

Eger sağlıklı kilo almak istiyorsanız daha fazla sebze ve meyve yemelisiniz. Hormonlarınız için bu yiyeceklere ihtiyacınız var ve daha fazla proteine ​​ihtiyacınız var.

Sağlıklı yağlar seçin

Yumurta akılarından, yağlı vb., Hindistancevizi yağı ve diğer sağlıklı yağlardan tüketmelisiniz. Zararlı yağlardan uzak durun. Bunlarla birlikte, kaloriyi artırın.

Kilo vermenize yardımcı olacak birkaç besin maddesi

Bütün yumurta: Ekonomik bir protein deposudur. A, D, E vitamini ve bir kolestrol içeren bol miktarda gıda içerir.

Tereyağı: Dengeli bir şekilde tüketilirse kilo artışı sağlar. Tüketimi, düzenli tüketilen ve tereyağlı kalbinize zarar verebileceğinden ılımlı olmalıdır. Veya sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Kepekli Buğday Ekmeği: Her gun 1 Tane kepekli Ekmek yerseniz dilim Basin 69kcal kazanmış olmaktasınız. Sağlıklı yiyeceğiniz yemeklerin yanında tercih edilebilecek bir besindir.

Günlük yapılacak şeyler

Gunde 3 4 porsiyon Meyve yemelisiniz. Sizin için gerekli Olan Tüm besinleri alabilmek için yiyeceklerin Dogal olmalarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dinlenmelerinizde glikozunuzu artırmak için Çikolata ve şekerli yulaf yiyebilirsiniz. glikozunuzu artıracak ve acıkmanızı sağlayacaktır. Sağlıklı’ve Meyve aromalı Yogurt size 118 kalori kazanım sağlayabilir. Hızlı ve sağlıklı kilo Almak isteyen kişilerin kesinlikle bir diyet programıda olması gereken besindir.

Bir yemek alışkanlığı yapmalısın

Sindiriminizi iyileştirmek için doğru besin maddelerini tüketmeniz gerekir. Yemekten sonra çay ve kahve içmekten kaçınmalısınız. Bu İçecekleri Bazı mineralleri sindirmek yasaklandı. Kilonuzu sürekli takip edin. Eger ayda 5-6 kilo ağırlığınız varsa sağlıklı bir kilo artışıdır.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Sizin için hazırladığımız Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri ile Sarı dişleri doğal yöntemlerle beyazlatmak ve parlatmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir