27 Haziran 2017 - Salı
Anasayfa » Katalog » IKEA Kataloğu 2013
IKEA Kataloğu 2013

IKEA Kataloğu 2013

IKEA oturma odası, yatak odası, salon takımı, çocuk odası, mutfak, banyo, tuvalet, genç odası, ofis mobilya donanım ve aydınlatma ürünleri ile birbirinden güzel tasarımlarıyla göz dolduran ve iyi tanınan bir markadır. İKEA mağazalarında aynı zamanda zengin model ve renk seçenekleri ile yatak çamaşırı, ev tekstili, yataklar, masa ve mutfak gereçleri, halı, yolluk, perdeler ve eviniz ve ofisiniz için diğer iç mekan düzenleme, dekorasyon ve donanım ürünleri bulacaksınız.

 

Büyük bir merakla beklediğiniz IKEA 2013 Online Kataloğunu sizlere sunuyoruz…

 

IKEA KATALOG 2013 ONLINE ikea KATALOĞU için resme tıklayın

IKEA 2013 Online Katalog için tıklayın
IKEA 2013 Online Katalog için tıklayın

 

IKEA Nedir?

IKEA Türkiye, IKEA Ankara, IKEA İstanbul, IKEA Bursa, IKEA İzmir

IKEA İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır.

Çoğu Avrupa’da olmak üzere, 43 ülkede 235 mağazası bulunmaktadır. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Asya ve Avustralya’da da vardır.

2005’te 20’den fazla mağazası hizmete açıldı. Ortadoğu ülkelerinde de mağazası bulunan ender zincirlerden biridir.

Türkiye’de ise, 2005 yılı Mayıs ayında İstanbul-Ümraniye’de açtığı mağaza ile hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılı Nisan ayında İzmir-Bornova’da Türkiye’deki ikinci mağazasını açmıştır. 2007’nin Kasım ayında İstanbul-Bayrampaşa’da mağazası açılmıştır. 2008 yılında Bursa’da da bir mağazası açılmıştır. Bursa mağazasına 45 milyon euro yatırım yapılmıştır. 23 Haziran 2011 de ise Ankara mağazası açılmıştır.

İngilizce konuşulan devletlerde (aykiya) olarak okunmasına rağmen doğru okunuşu i’ke.a dır (ikea, Türkçedeki gibi).

IKEA kataloğu, yaklaşık 12.000 ürün içerip; dünya üzerinde 160 milyon da baskı yapıp (2006) müşterilere ücretsiz bir şekilde posta veya dükkânlardan ulaştırır.

IKEA, üreticiler ile OEM anlaşmaları yaparak kendi mağazaları için üretim yaptırır. Bununla beraber ürünler demonte olarak satıldığı için hacimsel olarak az yer kaplarlar. Bu sayede ürünlerin nakliye, stoklama ve üretim maliyetleri minimumda tutulur. Ikea sattığı ürünlerin kalite/fiyat oranı sayesinde bugün dünyanın en yaygın mobilya mağaza zincirine sahiptir. 1943 yılında Ingvar Kamprad daha kendisi 17 yaşındayken IKEA’yı Älmhult, İsveç’te kurdu. IKEA’nın ismi büyüdüğü köyün ve mülkünün birleşmiş halidir: Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd. Bu kısaltma raslantı olarak Yunan sözcük [oikia] (ev) ve Fincedeki oikea (doğru) sözcüğüne benzemektedir…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

2 Yorumlar

  1. Meryem

    Tamda aradığım katalogtu sizde buldum teşekkürler moda ve bakım 🙂

  2. Yavuz

    İkea ürünleri hem ucuz, hem kaliteli. Ayrıca garanti süresinin uzun olması da ayrı bir artısı… Herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir