27 Haziran 2017 - Salı
Anasayfa » Evlilik » Gelin Adaylarına Altın Öğütler
Gelin Adaylarına Altın Öğütler

Gelin Adaylarına Altın Öğütler

Minik bir kız çocuğuyken hayallerini kurduğunuz gelinliği giyme vaktiniz geldi. Her ne kadar vücut yapınız, boyunuz ve kilonuza göre hayalinizdeki gelinlik biraz olsun değişmiş olsa da genelde o ilk hayalinizdeki gelinliği giymek istersiniz.

Düğünleri yaklaşan gelin adaylarının belkide dikkat etmesi gereken en önemli unsur gelinlik seçimidir. Düğünün yapılacağı mekanı, vücut yapınızı, boyunuzu ve kilonuzu baz alarak gelinlik tercih etmenizi tavsiye ederiz. Vitrinlerde mankenlerin üzerinde görüp hoşunuza giden bir gelinlik modeli belki sizin üzerinizde pek hoşunuza gitmeyebilir. Bu canınızı sıkmasın. Sadece o gelinliğin sizin fiziki özelliklerine uygun olmadığını gösterir. Tabiki her vücut tipine göre bir sürü gelinlik vardır. Mühim olan vücudunuza uyacak, tamam bu diyeceğiniz, hoşunuza gidecek o doğru gelinliği bulmak.

Gelinlik tercihinde dikkat edilmesi gereken başka bir hususta düğününüzde ne olmak istediğinizdir. Zarif bir hanımefendi mi, prenses mi yoksa çılgın bir gelin mi? Gelinlik seçiminde önemli olan bu unsur karakterinize uygun olmasıdır. Düğününüzde en az sizin kadar dikkat çekecek olan gelinliğin tamamen sizi yansıtmasını sağlamalısınız.

Sade olmayı isteyen gelin adayları için düz kuyruklu dantel detaylı modeller ideal olacaktır. Gösterişli olmak isteyen gelin adayları kesinlikle taş ve boncuk işlemeli modeller tercih etmeliler. Çılgın bir gelin adayı iseniz kabarık etekler, uçuşan tüller ve kısa gelinlikler tam size göre olacaktır.

Gelinliğinizi seçtiniz şimdi sıra gelinliğinizi tamamlayacak en önemli unsur olan saçınıza geldi. Saçlarınız tabiki gelinliğinizin ve yakanızın modelinize, duvağınıza ve en mühimi yüz tipinize uygun olmalıdır. Düğün öncesinde kuaförünüzle saç provası yapmanız düğün günü sorunlarla karşılaşmanızı önleyecektir. Saçınıza takacağınız taç, küçük şapkalar gelinliğinizi hareketlendirecektir.

Gelin ayakkabıları deyince klasik beyaz ve krem ayakkabılar aklınıza gelebilir. Ancak bir kaç senedir converseler, babetler hatta renkli ayakkabılar bile tercih ediliyor. Tamamen sizin zevkinize ve isteklerinize kalmış bir durum. Klasiklerden vazgeçmeyip zarafetinizi yansıtmak için topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. O gün sizin hareketlerinizi kısıtlayacak hiç bir durum olmasın ve rahat etmek istiyorsanız babet ve converseler sizin için uygun olacaktır.

Mutluluklar…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Alo Şiddet Hattı

Alo Şiddet Hattı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve şiddete maruz kalanlara destek için “Alo Şiddet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir