26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Makyaj » Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları
Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner ısrarla sürmekten vazgeçemiyorsanız o zaman size eyeliner sürmenin püf noktaları aşırı işinize yarayacaktır.

Eyeliner sürmek içim her çeşidini iyice bilmek, öğrenmek ve en azından bir defa hepsini sırayla denemek gerekir. Nedeni ise sizin için hangisinin en müsait olduğuna bu biçimde kendi kararınızı verebilirsiniz. Kalem eye liner, jel eye liner ve likit eye linerlar mevcuttur. Bu eyelinerlerin arasından en temiz ve her tarafa bulaşmadan sürdüğünüz ve bunun gibi kalan eye liner türü likit eyelinerdır aslında. Ama kalem ve jel eyelinerların yumuşak bir dokusu olduğu için pratik uygulanırlar ve daha parlak, şık ve gösterişli gösterirler.

Eyeliner sürerken kesinlikle tek bir renge bağlı kalmayın. Belki sizin için en iyi eye liner kullandığınız rengin aksine bir renktir. Yeniliklere ve değişikliklere her zaman açık olun.
Eye liner kullanırken düz ve dengeli bir biçimde sürebilmeniz için ellerinizin kesinlikle titrememesine özen gösterin. eğer elleriniz titriyorsa o zaman kolunuzu bir yere sabitleyerek daha düzgün eye liner çekmeyi deneyin.
Eğer eye liner çekmeye yeni yeni başladıysanız ve bir türlü düz olarak çekememekten bıktıysanız o zaman göz kapaklarınıza küçük noktalar koyarak işe başlayın ve noktaları tamamlayın. Böylece dümdüz bir çizgi şeklinde eye liner sürmeyi başarabilirsiniz.
Eye liner sürerken cildiniz eliniz ile germemeye itina gösterin. çünkü cildinizi eski haline döndürdüğünüzde çekmiş oldunuz eye liner düz biçimde görünmeyebilir.


Eğer eye lineriniz gün arasında dağılmışsa o zaman nemlendirici vs mazemeler kullanarak ve ya teninize müsait kapatıcılar ile bu çirkin görüntüyü kaybedebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Yeni Makyaj Teknikleri

Genç Gösteren Makyaj Teknikleri

Belirli bir yaşa ulaşmış olan her bayan elbette ki normalinden daha genç bir görünüm almak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir