24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Dekorasyon » EVA BEBEK YAPIMI
Eva Bebek
Eva Bebek 2

EVA BEBEK YAPIMI

Merhaba arkadaşlar bu  yazımda sizlere eva bebek yapımı hakkında bilgiler vereceğim.

El yapımı ürünler her zaman ilgimi çekmiştir. İnternette el yapımı ürünler hakkında küçük bir araştırma yaparken birbirinden farklı bir çok ürün tasarımında kullanılan EVA süngeri isimli malzeme ile tanıştım. Eva süngerinin nasıl bir malzeme olduğunu merak ediyorsanız şöyle bir açıklama yapabilirim. Eva etil vinil asetattan üretilmiş olan kendi halinde esnek ancak ısıtıldığında daha da esneyerek istenilen şekli alabilen bir ürün ayrıca geri dönüşümü sağlıklı ve bakteri üremesine izin vermeyen ve ayrıca birçok sanayi alanında kullanılıyor. Eva ile eva bebeklerin yanı sıra, bebek şekerleri, nikahşekerleri, bebek odası süsleri, kapı süsü, kalem süsü, defter kapağı süsü gibi bir çok el yapımı ürün elde edebiliyorsunuz.

EVA BEBEK YAPIMI

Bazı ürünlerini kırtasiyeden bazılarını ise sipariş üzerine temiz ettiğim evanın sade renklerinin yanı sıra desenli, yapışkanlı ve simli olan evalar da mevcut.
Eva ile bebek yapımı haricinde ne yapabilirim diye düşündüğümde bebek süpü yapımı aklıma geldi ve ilk denemede böyle bir sonuç elde ettim.

Eva Bebek 1
Eva Bebek 1

EVA BEBEK

Evanın yanında ilk defa farklı bir ürün kullanarak bebeğe yün iplik ile atkı ördüm. Örgü konusunda hiç iddialı değilim, keşke yapabilsem de bebeklerime birşeyler daha örebilsem.

Eva Bebek 2
Eva Bebek 2

Biraz daha farklı bir bebek yapmak istediğimde ise yanaklı ve elbiseli bu tombik bebeği tasarladım.

Eva Bebek 3
Eva Bebek 3

İlk siparişimi ise arkadaşımın kızı ve yiğeni için tasarladım. Özellikle aynı olmasını istediler. Sadece saç rengini farklı yaptım. Kızlardan birisi annesine “ama anne benim gözlerim yeşil değilki ” demiş, bunu duyunca çok güldüm.  Böyle söylemiş ama bebekleri öyle sevmiş ki  kendisine ait olmayan diğer bebeği de kuzenine vermemiş.

Eva Bebek 4
Eva Bebek 4

Bu da ikinci tombik bebeğim, gözlerini çok sevdim.

Eva Bebek 5
Eva Bebek 5

Bebe tekstili üzerine çalışan kardeşimin özel siparişi.

Eva Bebek 6
Eva Bebek 6

Birisi hediyelik birisi de sipariş olan isimli bebeklerim.

Eva Bebek 8
Eva Bebek 8
Eva Bebek 7
Eva Bebek Yapımı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

One comment

  1. Beyzanur

    Eva bebekleriniz bir harika. Keşke eva bebek nasıl yapılır konusunda da bize yardımcı olsanız. eva bebek yapımı videoları da yayınlasanız çok seviniriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir