25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Dekorasyon » Düğün Masası 2014 Modası
Düğün Masası Son Trend

Düğün Masası 2014 Modası

Düğün Masası için son trendler hakkında bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz 2014 gelin adayları için düğün hazırlıkları şimdiden başladı. Düğün mevsimi başlamadan bizlerde sizler için düğün masalarındaki en yeni trendlerin neler olduğunu araştırdık. İşte size en yeni düğün masası trendleri:

DÜĞÜN MASASI SON TRENDLER

– Durağan ve şık şeyleri seçenler için bu anlatacağımız konsept tam sizler için. Çok abartıların olmadığı ama hafif parıltıların olduğu bir konsept. Rekler her zamankine göre biraz daha faklı ve radikal seçimlerden oluşuyor. Geçtiğimiz sene ekru ve açık pembelerin yerine siyah ve pudranın romantikliği bir arada sunuluyor.

Düğün Masası Son Trend

Düğün Masası

– Daha elegant olarak tabir edilen mavi tonlarda ve gümüş ağırlıkta olan masalar klasik bir masa olarak tercih ediliyor. Dış veya iç mekan gözetmeden son derece rahat uygulanabilen bu konsept önümüzdeki sezonun trendleri arasında başta geliyor.

– Canlı renklerin özellikle turuncu renginin hakim olduğu alanlar ise daha natürel olan bahçeler veya havuz başları için tercih edilebilecek trend konseptlerden biri.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir