26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Dekorasyon » Dekoratif aynalar ile evinizi renklendirin
Dekoratif aynalar

Dekoratif aynalar ile evinizi renklendirin

Dekorasyonun ince ayrıntılarından birisi de ev içerisine yerleştirilen küçük objelerdir. Dekoratif aynalar hepimizin bildiği klasik aynalardan farklıdır ve çeşitli tasarımlarıyla bir tablo görünümündedirler.

Obje olarak çeşitli biblolar, aynalar ve tablolar kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanan aynalar öncelikle konulduğu odaya daha geniş izlenimini vermektedir. Evinizi farklı bir havaya sokan bu aynalar, odanızı modern bir çizgiye taşıyacaktır.

Odanızın şekline göre küçük veya büyük parçalı, desenli modeller içerisinden birini satın alabilirsiniz. Bu aynaları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında, salonda, mutfakta, koridorlarda veya yatak odalarında. Oldukça şık görünüşlere sahip olan bu aynalar ile aynı zamanda duvarlarınızdaki çatlakları ve boya kusurlarını da kapamış olursunuz.

Tasarımlar içerisinde kelebek modelleri, büyüklü küçüklü yuvarlak temalar, kenar işlemeliler, çiçek modelleri, geometrik modeller, kuğu modelleri ve kalpli modeller gibi pek çok şık ürüne rastlayabilirsiniz. Ayrıca  dekoratif aynalar çok kolay monte ediliyor. Arka taraflarındaki yapışkan bantlar ürünü sabit tutarak düşmesini engelliyor. Evinizin havasını zevkiniz doğrultusunda değiştirebilir ve ayrı bir hava katabilirsiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir