25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Moda » Büyük göğüslü kadınlar için giyim önerileri
Büyük göğüslü kadınlar

Büyük göğüslü kadınlar için giyim önerileri

Yanlış giyilen kıyafetler büyük göğüslü bayanların göğüslerinin daha büyük görünmesine yol açarken aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Peki büyük göğüslü bayanlar nasıl giyinmelidir? İşte sizlere pratik giyim önerileri.

Büyük göğüslü kadınların göğüslerine dikkat çekecek kıyafetler giymeleri herzaman şık bir görüntü oluşturmaz. Göğüslerinizin odak noktası olmaması ve vücudunuzla daha orantılı görünmesi için dikkat edilmesi gereken ipuçları.

Büyük göğüslüler nasıl giyinmeli?

Göğüslerinizi daha küçük görünmesi için ince spagetti askılı kıyafetler yerine daha kalın askılı olanları tercih etmelisiniz. Boğazlı ve yüksek boyunlu kıyafetler göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterir. Oysa V yakalı kıyafetlerde ki oyuntular göğüslerinizi vücudunuza göre daha orantılı görünmesini sağlayacaktır. Kalın ve örgü kışlık kazaklar göğüslerinizi daha büyük gösterirken sizi olduğunuzdan daha kilolu görünmenize yol açar. Açık renkli kıyafetleri vücudunuzun alt kısmında kullanın. Göğüs bölgenize daha koyu renkli olanları seçin. Ayrıca yatay çizgili ve bol kıyafetler kilolu görünmenize yol açtığından giyilmemelidir.

Giyimi tamamlayan aksesuarların da vücudunuzun nasıl göründüğünü etkiler. Mesala küçük bir çanta kullanmak dikkatleri göğüslerinize doğru çeker. Bunun yerine daha büyük askılı çantalar kullanılmalıdır. Uzun kolyeler yerine küçük yaka kolyelerini tercih edin.

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir