23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Beyaz ve Turuncu Nasıl Kullanılır
Turuncu Beyaz Modası
Turuncu Beyaz Modası

Beyaz ve Turuncu Nasıl Kullanılır

Bugün en çok sevdiğim renkler arasında ve 2014 yılı içerisinde oldukça revaçta olan renklerden ikisi olan beyaz ve turuncu renklerini nasıl kullanırsak daha alımlı oluruz konusunda paylaşımda bulunmak istiyorum. Beyaz tişört benim en sevdiğim üstlerden bir tanesidir. Başka bir renk gözüm görmez. Beyaz tişörtleri nasıl kullanmalıyız şöyle bir göz atalım.

Özellikle benim beyaz tercih etmemdeki en önemli nedeni paylaşmak istiyorum, evet neden beyaz. Çünkü beyazı bütün renklerde kullanabiliyorum. Beyaz varsa kesinlikle hata yapma olasılığım ortadan kalkıyor. Mesela desenli bir maxi etek ile üzerine beyaz bir tişörtü kombin yapabilirsiniz. 2014 yılı içerisinde maxi desenli eteklerin moda aldığını biliyorsunuz değil mi?

Beyaz ve Turuncu Modası

2014 yılı yazında deri şortlar ve etekler oldukça karşımıza çıkacak. Deri bir etek ya da şort ile birlikte beyaz bir tişört giydiğiniz zaman harika bir görüntüye sahip olacaksınız.

Yine zahmetsizce stilinizi ortaya koymanıza yardımcı olacağına inandığım renkli pantalonlar, desenli pantalonlar, jeanler ile de beyaz tişörtü kullanabilirsiniz. 2014 yılı yaz trendleri arasında olan beyaz rengini baştan aşağı beyaz giyinerek de kullanabilirsiniz.

Benim tercihlerimden bir tanesi de beyaz pantalon, beyaz tişört, siyah ya da koyu kahve kemer ile birlikte ayakkabı ve çanta kombini. Harika bir görünüm kazandırıyor. Size de tavsiye ediyorum. Beyaz tişörtü kullanabileceğiniz o kadar çok kıyafet varki. Mesela desenli bir ceketiniz var içine her zaman ne giyeceğim diye düşünenler mutlaka vardır. Işte size bir öneri beyaz ve beyazın değişik tonlarında tişörtler kullanabilirsiniz.

Beyaz ve Turuncu Modası

Beyaz ve Turuncu Modası

Beyaz renginin 2014 yılında trend olduğu kadar turuncu rengide trendler arasında. Turuncu da tıpkı beyaz gibi tam bir yaz rengi değil mi? 2014 yaz sezonunda da turuncu ve beyazın kombine edilmiş haline sık rastlayacaksınız. İsterseniz bu sezon turuncu rengine karşı olan önyargılı tutumuzunu değiştirin.

Turuncu bir üst ile mat bir renge sahip alt tercih edebilirsiniz, tercih etmiş olduğunuz alt etek de pantalonda olabilir. Ben daha çok turunu bir tişört ile lacivert bir şortu tercih ediyorum. Turuncu ile beyazın uyumundan bahsetmiştim, turuncu ve beyaz renklere sahip parçaları kombinlemek en kolayıdır. Turuncu bir etek giymek istiyorsanız hiç çekinmeden giyin. Muhteşem bir görüntü elde etmek için turuncu eteğinizi krem ya da bej renkleri ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca belirtmeden geçmeyeceğim, turuncu rengi desenli modellerle de çok uyumlu oluyor, özellikle geometrik desenli parçalar ile uyumuna bayılıyorum.

Turuncu rengine sahip bir ceketinizin de bulunmasını tavsiye ediyorum. Beyaz bir elbisenin üzerine giyebilir, harika bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ben yalnızca turuncu giymek istiyorum diyor iseniz de size tavsiyem turuncu kısa bir elbise olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

grunge

Grunge giyim modası

90’lı yılların başında giyim ve yaşam tarzı haline gelen ‘grunge’ rüzgarı günümüzde de etkisini sürdürmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir