23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Katalog » Amway Kataloğu Kış Hediye Kolleksiyonu 2012
Amway Kataloğu

Amway Kataloğu Kış Hediye Kolleksiyonu 2012

Amway’in hediye fikirleriyle dolu özel koleksiyonu ile evinize ve ailenize yılın sıcak ve neşeli duygularını yaşattığı zamandır yılbaşı…
Çevrenizi eviniz için zevkli dekorasyonlar, işleri başından aşkın aşçılar için seçkin mutfak gereçleri, küçüklere özel hediyeler ve sizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi tüm kış boyunca aydınlatacak güzel ürünler ile donatın…

 

 

AMWAY Kataloğu – 2012 Kış Hediye Kolleksiyonu için tıklayın…

Amway Kataloğu için tıklayın
Amway Kataloğu için tıklayın

 

Amway Nedir

Amway Türkiye

Temmuz 1994’de faaliyete geçen Amway Türkiye, bugün Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biridir.
Amway Corporation’ın dünyadaki 53 bağlı şirketinden biridir. Amway Türkiye, tüm ülkeye yayılan yaklaşık 90 bin Serbest Girişimcisi ile birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerini tüketicilere %100 müşteri tatmin garantisi ile sunmaktadır.

Amway Türkiye Merkez Ofisi İzmir’dedir. Amway Türkiye’nin yine İzmir’de, Türkiye genelinde tüm siparişlerin dağıtımının gerçekleştirildiği 2 bin 400 metrekarelik bir Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.

Ayrıca, İstanbul’da faaliyet gösteren Amway Tanıtım Merkezi’nde bütün Amway ürünleri teşhir edilmektedir ve telefonla ve internetten sipariş verme, eğitim toplantıları düzenleme ve Amway işini müşterilerine tanıtmak amacıyla Serbest Girişimcilerin ve Üyelerin kullanımına sunulmuştur.

Amway Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin aktif üyesidir. Amway Türkiye 1995 yılında Türkiye’de bir Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurulmasına öncülük etmiştir. O zamandan beri, Amway Türkiye DSD’nin Tüketici Hakları ve Doğrudan Satış Yönetmeliği’nin işleyişine katkıda bulunan şirketlerin önde gelenlerinden biri olmuştur.

Amway Türkiye her biri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (eSpring su arıtma sistemleri, iCook Tencere ve Bıçak Setleri, ve çok amaçlı makas), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri, Güneş Ürünleri); ARTISTRY™ ürünleri (Cilt Bakım Ürünleri, Renkli Kozmetik); E.Funkhouser New York renkli kozmetik ürünleri; Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri (NUTRIWAY ve MAGNA BLOC), Amway Boutique ürünleri (parfümler, mücevherler, bayan çorapları ve iç çamaşırları)

Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte, sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır.

Amway, Türkiye Serbest Girişimcilerin de katılımıyla düzenlenen çeşitli ağaçlandırma çalışmaları ve tonlarca çöp ve geri dönüştürülebilir katı atığın toplanmasını sağlayan bir çok faaliyet gerçekleştirmiştir.

Açılışından bu yana Türkiye’nin değişik bölgelerinde ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Amway Türkiye, son 7 senedir UNİCEF Türkiye Milli Komitesi’ne destek vermekte, Serbest Girişimcilerinin de katılımı ile UNİCEF Türkiye Milli Komitesinin Türkiye de yürüttüğü programlarının gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’de okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNİOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı), programının ülkemiz de uygulanmasına öncülük etmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

tupperware

Tupperware Ekim 2015/Ocak 2016 Ürün Kataloğu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Tupperware Türkiye, son yıllarda ülkemizde gelişen teknoloji kullanımına bağlı olarak, bu yıl yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir