25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Bakım » Altın Çilek Maskesi
Altın Çilek Maskesi

Altın Çilek Maskesi

Altın çilek maskesi sadece 30 dakikada mucizeler yaratan güzellik maskesidir. İster miydiniz şöyle yaşınızdan beş yaş silmek, sarkmaları toparlamak, gözenekleri sıkıştırmak. Evet kulağa mucize gibi geliyor ama gerçekten böyle mucizeler de varmış. Hem de 30 dakikada yapabiliyormuş. İşte sizlerle şimdi bu mucizeyi paylaşacağız. Son derece kolay olup ağrısı, sızısı, yanması olmayan ve aynı anda pek çok çeşit elementi cilt altına indiren bir sistem. Bir çeşit maske. Dört tane bileşeni var bu maskenin. Bir tane bazı var ve bu baz herkes için aynı, o bazın içerisinde çok özel elementler var. Bu özel elementlerini içerisinde belki herkesin en çok bildiği şey altın çilek ekstresi var. Çünkü bu ekstre güzel bir antiaging maddesi. Sözü fazla uzatmadan altın çilek maskesi nasıl yapılır anlatmaya başlayalım.

Altın Çilek
Altın Çilek

ALTIN ÇİLEK MASKESİ

Altın Çilek Yüz Maskesi  için gerekli malzemeler:

  • 5 tane kuru veya taze altın çilek
  • 1 tatlı kaşığı beyaz kil
  • 1 çay kaşığı bal
  • 3 damla üzüm çekirdeği yağı

Altın Çilek Maskesi Yapılışı:

Öncelikle altın çilek güzelce ezilir ve yukarıda yazılı olan diğer  malzemeler ile iyice karıştırılır. İşte bu kadar basit. Hazırladığınız bu yüz güzellik maskesini daha sonra cildinize sürerek yirmi dakika kadar bekleyin. Hazırlanması da uygulanması da çok kolay olan bu altın çilek maskesi sayesinde güzelliğinize güzellik katacaksınız. Altın çilek maskesinin yanı sıra bir çok cilt bakım ve güzellik önerisini sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazlası için cilt bakımı kategorisinde bulunan başlıklarımıza gözatmak isteyebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İçin En İdeal Zaman Kış Mevsimi

Tüylenme sorunu hem kadınların hem de erkeklerin sorunu. İstenmeyen tüylerimizden şikâyet ettiğimiz özellikle yaz döneminde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir