26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Moda » 2017 Saç Modelleri
2017 trend saç modelleri

2017 Saç Modelleri

Saç tasarım merkezleri sayesinde ya da evde kendi imkânlarınız ile birlikte, hem bay hem de bayanlar olarak pek çok farklı saç modeline sahip olabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda, 2017 saç modelleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, aşağıda yer alan alt başlıklar ile bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

2017 Kadın Saç Modelleri2017 Kadın Saç Modelleri

Elbette ki bayanlarımız için 2017 Yeni Saç Modelleri

  • Kısa katlı saç modelleri
  • Renkli saç modelleri
  • Bob- lob saç kesimleri
  • Romantik bob
  • Vetements pixie
  • Yeni punk modeli
  • Küt saç kesim
  • Aslan yelesi
  • Asimetrik katlı kesimler

2017 yılında yükselişe geçen ve trend modeller arasında yukarıda ki liste tercih edilebilir. Aslan yelesi modern tasarımları ile pek çok bayanın tercihlerinden olurken, yine bunların yanı sıra bayanlarımızın asker saç kesimlerinden de bu yıl tercihler gerçekleştirebileceği görünmektedir.

Romantik bob saç kesimi, yüz tipinize uygun olarak tercih edildiğinde aslında mükemmel bir tercih olabilir. Tabi ki yine vetement pixie’ si olarak bilinen bu modele de görseller üzerinden ulaşarak, kendinize uygun bir kesimi gerçekleştirebilirsiniz.

Saçlarınızı şekillendirmek için illa ki uzun kesimlere ihtiyacınız yok. Eğer ki uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız, katlı kısa kesimler gerçekleştirerek farklı bir hava yansıtabilirsiniz. Katlı kısa kesimlerde biraz daha renk verilerek, rengârenk saçlar farlı bir tarzı ortaya koyabilir.

yeni saç modelleriAsimetrik katlı kesimler de yine hem uzun hem de kısa saçlı kesimlerde bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Jennifer Lawrence modelinde görebileceğiniz bu hacimli asimetrik katlı kesim modeli gerçekten de oldukça şık ve modern.

Paris moda haftasında kendini bir hayli iyi bir şekilde ifade eden Vetement Pixie, defilelerde pek çok kişi için tercih edildi. Kısa saç kesimleri arasında yer alan bu model, pek çok moda haftası içerisinde moda severlerin karşısına çıkarken, seçimlerde de bir hayli fazla ön planda.

Yukarıda yer alan saç tasarımları, 2017 trendleri arasında yer alırken, kendinize ve yüz tipinize uygun modeller arasından seçimleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

2017-erkek-sac-kesimleri2017 Erkek Saç Modelleri

Hem kısa hem de uzun kesim detayları ile yine 2017 yılına damga vuracak birkaç saç modelinden bahsedelim.

Punk benzeri olan saç modelleri 2016 yılı içerisinde pek çok kişi tarafından kullanıldı. Yine içinde olduğumuz 2017 yılı için de iyi bir seçim olabilir. Kenar kısımları ortalama olarak 2-3 numara saç kesimi ile gerçekleştirilirken, saç üst kısımları ise ortalama isteğe göre 8 ila 15 cm uzunluk bırakılarak, farklı modeller ve şekiller verilebilmektedir. Yan kısımlarında yine kademeli olarak en alt kısımları 2 numara ve üste çıktıkça 3-4 numara gibi kısalıklar bırakılabilmektedir.

Uzun saç kesimlerini seven kişiler için ise arkadan toplanabilecek bir saç model oluşturmak 2017 trendleri arasında yer alabilir. Saç uzunluğu kişinin kendi isteğine kalmış olurken, yine yukarıda bahsedilen punk modeli için de saç ayrım noktalarında çizgiler çizilerek farklı bir hava yansıtılabilir.

Kısa saç kesimlerini tercih eden kişiler için ise düz kesimler uygun olabilir. Yine bu durumda yan kısımlarda 2 numara tercih edilirken, üst kısımlarda ise direkt olarak 4 numara ideal bir seçim olabilir. Tabi ki yine saç ayrımlarında verilecek olan çizgiler modellerin farkını ortaya koyabilecektir.

Dağınık bir saç modeli ise 2017’ nin seçimleri arasında olabilir. Kulak üzerine ve alnınıza dökülen saçlarınızı dağınık bir şekil vererek, saç şekillendirici ürünler ile farklı bir hava yansıtarak, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

Her ne kadar şuan kış sezonunda olmuş olsak da, elbette ki yaz ayları için hazırlığı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir