26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Dekorasyon » 2017 Perde Modelleri
2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? Elbette ki perdelerimiz mükemmel bir havayı yansıtıyor öyle değil mi? Bunun için sizlerde her zaman güncel bilgilere sahip olmak istiyorsanız, 2017 perde modelleri hakkında bazı tasarımlara ulaşarak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Stor perde modelleriStor Perde Modelleri

Elbette ki evlerimizde kullandığımız eşyalar ile de uyumlu olması gereken perdelerimiz, stor perdeler arasından tercih edilebilmektedir. Günümüzde perde sektöründe pek çok gelişme yaşanmış olurken, stor perdelerde de yüzlerce çeşit bulabilmek mümkündür. Örme perde modelleri arasından stor tasarımlar ile çift mekanizmalı bir seçim yapılarak, hem kolay kullanım kazanılacak hem de bunun yanı sıra şıklık da ön planda tutulabilecektir. Sizlerde farklı renk seçimlerine sahip olan bu modellere göz atarak, 2017 seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Avangart Zincir Tül PerdeAvangart Zincir Tül Perde

Tül perdeler her zaman seçimlerde ilk sıralarda yer alıyor. Yine avangarde tasarımı ile mükemmel bir seçim yapmak isteyenler, zincir tül perdeler arasından bazı modellere göz atabilirler. Üzerinde yer alan zincir kabartmalar perdelere şıklık kazandıran özellikler arasında. Tabi ki yine taşlı ve inci süslemeli perde modelleri de bu yılın tasarımları arasında olurken, ev dekorasyonuna uygun bir seçim yapmak gerekebiliyor.

 

Kruvaze perde modelleriKruvaze Perde Modelleri

Biraz daha farklı bir tarzı yansıtmak isteyenler için kruvaze tasarımlar iyi bir seçim olabilir. Kruvaze perde modelleri tek tip ve tek renk olarak tercih edilebilirken, yine iç ve dış perde olarak iki farklı renkte de seçimler yapılabilmektedir. Tül perde daha açık tonlarda tercih edilirken, güneşlik ise daha kalın ve koyu tonlardan tercih ediliyor. Böylelikle evinizin renk uyumunu yakalamak çift renk ile daha kolay olurken, bir dekorasyon fikri olarak karşınıza çıkıyor.

 

Baskılı Tül PerdelerBaskılı Tül Perdeler

Elbette ki her yıl olduğu gibi, 2017 perde modelleri arasında baskılı modeller de dikkat çekmeye devam ediyor. Her ne kadar salonlar ve oturma odaları için olmasa da, genel olarak stor perdeler olarak, mutfaklar ve banyo gibi bölgelerde baskılı tasarımlar tercih ediliyor. Tabi ki çocuk odaları için de yine çiçek ya da geometrik baskılara sahip olan tül stor perdeler iyi bir seçim olabilir. Bunlar arasında farklı kalitelere sahip ürünler bulunurken, yıkanabilir ve deforme olmayan ürünler arasından seçim yapmak önemli olmaktadır. Yine perde seçimlerinde garanti şartlarına da göz atarak doğru seçimler yapmak her zaman önemlidir.

 

Zebra Perde TasarımlarıZebra Perde Tasarımları

Tasarım olarak zebra perde modelleri de yine bu yıl için seçimlerden olabilmektedir. Pliseli tasarımları ile alt kısımlarında yer alan boncuk detayları, stor perdelere şıklık kazandıranlar arasında. Renk seçeneği olarak natürel tonlar tercih edilebildiği gibi yine ev dekorasyon ve renk uyumuna göre farklı renk tonlarına da göz atabilmeniz mümkündür. Farklı ebat ve ölçülere sahip olan bu perdelerde, ahşap tonlar da oldukça şık ve gösterişli görünebilmektedir. Eğer ki ahşap tonları ile bir dekorasyon sağlamışsanız, tercih edeceğiniz stor perde de bu renklere uyumlu olması ile evinize daha güzel bir hava katabilecektir.

 

salon-perde-modelleriPüsküllü Kapitone Detaylar

Perde uçlarında yer alan püskül detaylar ve yan tarafta kullanılan perde modellerinde kapitone desenler yer alabilir. Koltuk takımlarınızda yer alan kapitone desenler ile uyum sağlarken daha klasik bir tarzı ortaya koymuş olabilecektir. Tabi ki kullanılan perde kumaşı da kadife olarak koltuk takımlarınıza uyum sağlayabilir. Bu biraz daha farklı zevke sahip olan kişilerin tercihlerinden olsa da yine de seçimleriniz arasında yer alabilir.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Özellikle mutfaklarda konuştuğumuzda, daha büyük olmak her zaman daha iyi değildir. Küçük mutfaklar genellikle büyük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir