26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Gözlük » 2017 Güneş Gözlüğü Trendleri
Güneş Gözlüğü Modelleri

2017 Güneş Gözlüğü Trendleri

2017 Güneş Gözlüğü Trendleri yazımızda; stilinizi tamamlayan güneş gözlükleri ile keyiflendirmek istersiniz diye düşünüyorum ve sizler için 2017 yaz aylarında sık sık göreceğiniz güneş gözlüğü modellerinden bir kaçını paylaşmak istiyorum. 2017 yaz sezonuna uçuk gözlük modellerinin damgasını vuracağını göreceksiniz. Tercihlerinizi ona göre yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü o kadar çeşitli ve o kadar harika modeller ile karşılaşacaksınız ki tercih yapmakta zorlanacağınızdan eminim.

2017 GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ TRENDLERİNE GÖZ ATMAYA NE DERSİNİZ?

Bu sezon güneş gözlükleri arasında en çok göze çarpan aynalı güneş gözlük modelleri. Özellikle de kemik çerçevenin kullanıldığı yuvarlak gözlüklerde aynalı cam kullanıldığına dikkat edin. Yine 2017 yaz sezonu vazgeçilmezlerinden olacak gibi görünen kare ve büyük çerçeveli güneş gözlükleri, bu şekilde kare ve büyük çerçeveli güneş gözlüklerinin gözlerinizi güneş ışığından daha çok koruyacağını göz önüne almalısınız. Tabi ki stilinizi de belirledikten sonra bu tarz kareli ve büyük çerçeveli bir güneş gözlüğü edinmelisiniz. Eğer ki ben renkli bir kişiliğe sahibim ve güneş gözlüğümün kişiliğimi de yansıtmasını istiyorum diyor iseniz, kareli ve büyük çerçeveli gözlüklerde renkli camların kullanıldığını hatta renkli camlarda gölgelendirmelerin de bulunduğunu özellikle belirtmekte fayda görüyorum. Bütün bunların yanında biraz daha hareket istiyorsanız renkli camlar ile kullanabileceğiniz renkli çerçeveli güneş gözlüklerine de rastlamanız kaçınılmaz olacak gibi görünüyor. Ben biraz dikkat çekici olmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyim, bu sezon sizin için tasarlanan güneş gözlük modelleri arasında bence en çılgınlarından olan kedigözü ve pilot model güneş gözlüklerini tercih etmelisiniz. Özellikle kareli ve köşeleri belirgin bir yüz hattına sahip iseniz kedi güneş gözlüğü modellerini tercih ederek yüz hatlarınızı yumuşatabilirsini. Yine dikkat çekiciliğimin yanında biraz da gösterişli bir tarzım var diyorsanız eğer, bunun içinde de sizlere önereceğim dekoratif güneş gözlük modellerini incelemeniz olacaktır, dekoratif güneş gözlük çerçevelerindeki detayları kesinlikle görmelisiniz. Bu sezonu güneş gözlüklerinde ki muhteşem modellerle siz de hayatınıza renk katmalısınız. Son olarak 2017 yaz sezonu güneş gözlüğü trendleri arasından tercihinizi yaparken stilinizi en iyi şekilde yansıtan ve gözlerinizi en iyi şeklide koruyabileceğine inandığınız marka ve modellerden tercih etmenizi öneriyorum.

2014 Güneş Gözlüğü Modelleri
2017 Güneş Gözlüğü Modelleri
[Toplam:3    Ortalama:4/5]

BUNA DA BAKMALISIN

lacoste

Lacoste Gözlük Modelleriyle Yaza Merhaba

Bahar mevsimini yaşadığımız şu günlerde güneş artık etkisini göstermeye ve yazın yaklaştığının sinyallerini vermeye başladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir