27 Haziran 2017 - Salı
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Çanta » 2017 Çanta Modası
2017 çanta modası

2017 Çanta Modası

Moda tasarımcıları, her yıl yeni kreasyonları ile tüketicilerin karşısında olurken, yine 2017 yılı için de mükemmel parçaları ile hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl için de oldukça şık ve modern tasarımlar kendini gösteriyor. Sonbahar/ kış kreasyonları için birbirinden özel ve güzel ürünler için, 2017 çanta modası göz atmak isteyecekleriniz arasında olabilir. Eğer ki bu yıl hangi çantalar sizlere eşlik edecek merak ediyorsanız, aşağıda yer alan modeller arasından fikirler alabilirsiniz.

 

kapitone çantalarKlasik Modeller Es Geçilmedi

Yine bu yıl, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi klasik modeller ile karşınıza çıkan tasarımlar bulunuyor. Elbette ki bunlar arasında, kutu çantalar, kürklü çanta modelleri, kapitone modeller göz atılacaklardan olmaktadır. Bunların yanı sıra büyük hacimlere sahip olan çantalar 2017 yılı için yine kullanılacaklardan olmaktadır.

Biraz daha farklı bir modele yer vermek gerekirse, çantanın askı, tutamaç kısmında yer alan fular tasarımı gözden kaçmıyor. Çantalarda bulunan fular detayı, farklı ve şık bir görünüm sunarken, farklı tarza sahip olan bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Rengârenk karışık renkli fularlar, kişiliğinizi ortaya koyabilir.

2017 yılı içerisinde- sonbahar / kış kreasyonlarının yanı sıra yine ilkbahar / yaz kreasyonları için de mükemmel ürünler bulunuyor. Bunlar hakkında da şu ürünlere göz atmak yeterli olabilir.

 

Mini Çanta Modelleri

Geçtiğimiz zamanlarda küçük çantalar revaçta idi. Ama 2017 çanta modası içerisinde yer alan bu modellere küçük çantalar demek biraz daha zor. Küçük çantalar artık yerlerini resmen mini çantalar bıraktı. Oldukça farklı bir tarzı yansıtan bu modellerde farklı renk ve model seçenekleri bulabilmekte mümkün oluyor.

 

Spor Çantalar

Spor çantalar için ise 2017 kreasyonlarında büyük modellere yer verilecek gibi. Hem tarz hem de hacim dolayısı ile daha çok ürünü içerisinde taşımak mümkün olurken, kullanım rahatlığı için iyi bir seçim olabilir. Tabi ki tarzınızı yansıtmak ve salaş bir spor giyim ile uyum da sağlanabilir.

 

karışık desenli çantalarMetalik Çanta Modelleri

Birkaç yıl yine oldukça revaçta olan en trend modeller arasında metalik çanta modelleri yer alıyordu. 2017 içerisinde yine zevk ve tarz sahibi bayanların seçimleri arasında metalik çanta modelleri yer alabilir. Genel olarak ayakkabılarda, ojeler ve kıyafetlerde derken, artık çantalarda da metalik renk kullanımı hazırlandı ve dizayn edildi. Oldukça şık görünmenizde yardımcı olan bu modeller için; gece çantası olmasının yanı sıra gündüz için de mükemmel bir uyum sağlanabilir yorumları yapıldı. Fakat gündüz kullanımlarında dikkatli seçimler yapmak, abartıya kaçmanızı engelleyecektir.

 

Abiye çanta seçimiKarışık Desenli Çantalar

Bu yıl içerisinde bazı bayanlarımızın seçimleri arasında, karışık desenli ve karışık renkli çanta modelleri ilgi görebilir. Timsah derisi desenli bir çanta modelinde, portföy çanta tasarım detayı verilmiş olurken,  kapamalarında klasik menteşe görünümleri kullanılabilmiştir. Zevk ve tarzınıza göre diğer modellerden de seçimler yapılabilir.

 

klasik çantalarKapitone Çantalar

Genel olarak klasik oturma gruplarında, oldukça farklı olan kıyafetlerde kullanılan kapitone desenler, artık çantaların üzerinde kendini gösteriyor. Süet, nubuk ve rugan çantalar için verilmiş olan kapitone desenler farklı bir hava yansıtmak için birebir. Hem büyük çantalarda hem de küçük ebatlara sahip olan portföy çantalar için tercih edilebilir bir model olabilir.

 

kapitone çantalarKutu Çanta Tasarımları

Adeta bir kutu tasarımına sahip olan kalıbı ile yine tarz sahibi bayanların tercihleri arasında. Büyük ya da küçük ebatlara sahip olanlar arasından seçimler yapabilirsiniz. Diğer yazılarımızda moda tasarımcılarının en yeni kreasyonlarına ulaşarak, görsel öğelerden de destek alabilirsiniz.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir