24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Astroloji » 2017 Burç Yorumları
2017 burç yorumları

2017 Burç Yorumları

Her yıl pek çok yorumcu tarafından, burçlar yorumlanırken, yine 2017 yılı için de, aşk, para ve sağlık açısından yeni yorumlar alabilmek mümkündür.

Sizlere bu yazımızda, 2017 burç yorumları hakkında bilgiler vermek gerekirse, tüm burçlar için yeni yılın yorumlarına şu şekilde yer verebiliriz. Bu yorumlar, Şenay YANGEL tarafından yapılmış olurken, yine diğer yorumcuların da yorumlarına göz atabilirsiniz.

KOÇ

Geçmiş yıllarda kalbi kırılmış ve hüsrana uğramış olanlar, 2017 yılında ilk dönem sonrası hayatınızda değişiklikler olabilecektir. Elbette ki karşınıza hayatınızın aşkı olan bir insan çıkabilir. Evli olanlar için, evlilik hayatında yaşadığı problemlerden kurtulabilmesi mümkün. Ekonomik yönden ise iyi bir yola çıkabileceksiniz. Ev ya da araba hayallerinizi bu yıl gerçekleştirebilirsiniz. Yine işsizlik yaşayanlar için de bu yıl rahatlatıcı ve şanslı günler bekleniyor denilebilir. Tabi ki sağlık açısından da huzurlu ve mutlu bir yıl koç burçlarına sahip olan kişileri bekliyor.

BOĞA

Günümüze kadar aklınıza soru işaretleri oluşturmuş olan ilişkilerinde artık kafanı toparlamanın zamanı geldi. Bu yıl atacağın adımlar doğru olacak olurken, yeni aşklar sizleri bekliyor diyebiliriz. İş hayatınızda ise attığınız büyük adımların karşılıklarını bu yıl içerisinde alabilirsiniz. Yine bu yıl maalesef stresli bir yaşam seni biraz yoracak gibi görünüyor. Eğer ki hastalıklardan kurtulmak istiyorsan, stres oluşturan durumlardan uzak durman gerekiyor. Elbette ki unutmamalısın ki her şeyin başı sağlık.

İKİZLER

2017 yılı içerisinde mutlu olmanın zamanı. Yeni umutlara ilk aylarda yol açabilirsin. Maddi yönden Haziran ayı ile birlikte yükseliş yaşayabilirsin. Yine harcamalarında biraz daha dikkatli olman gerekiyor. Hafif sağlık sorunları ile bu yıl kapatılabilir.

YENGEÇ

Yoğun bir dönemin içerisine giriyorsun. Umutlar tükenmesin e büyük aşk için her zaman beklemede kalın. İlk aylarda maddi açısından sorunlar yaşansa da sonrasında mutlu günler sizleri bekliyor. Sağlığınız normal düzeyde gibi görünüyor.

ASLAN

Bu yıl ile yeni aşklar sizleri bekliyor. Maddi durumlarınızda yaşanılan bir takım sorunlar ortadan kalkarken, bu yılın ikinci yarısı ekonomik bir rahatlık sizleri bekliyor. Elbet eki yine harcamalarınıza dikkat etmeniz şartı ile. Sağlık sorunlarınızda biraz daha hafif davranmanız ve psikolojik olarak raht olmanız gerekiyor.

BAŞAK

Başak burçları bu yıl içerisinde aşka doyacak gibi görünüyor. Sizlere gelen iş tekliflerinde iyi değerlendirmeler yapmanız 2017 yılı içerisinde maddi bir rahatlığa kavuşmanızda yardımcı olabilir.  Bu yıl yine sağlık sorunlarınızdan dolayı önemli kararlar almanız gerekiyor. Yine, 2017 burç yorumları için bizleri takip etmeye davam edin.

TERAZİ

Artık daha mutlu ve huzurlu bir aşk hayatının içerisine giriyorsunuz. Sakin bir hayat sürerseniz eğer uzun bir birliktelik sizleri bekliyor. Ekonomik yönden ise mükemmel bir yıl olabilir. Hayatınızda yamak isteyeceğiniz farklılıklar için paraya da ihtiyacınız olabilecek gibi. Sağlık yönünden çok ciddi sorunlar olmayacak gibi.

OĞLAK

Yalnızlar için uzun süreli ilişkiler bekliyor bu yıl. İlişkisi olanlar içinde güçlenecek bağlar meydana gelecek. Yeni bir aşk için mükemmel bir yıl.  Ekonomik yönünüz ise ne iyi ne kötü. Ortalama bir yıl olacak. Yaz aylarında yapılan gereksiz harcamalar, sıkıntı oluşturabilir. Kış aylarında ise bazı ufak rahatsızlıklar sizleri bekliyor olabilir.

KOVA

Yine bu yılda galiba yalnızsınız. Kova burçları için yeni aşklar görünmüyor. Elbette ki yine doğru kişiler değerlendirilmeli ve farklılıklar yapılmalı. Keyifli harcamalarınıza da dikkat etmezseniz, ekonomik yönden de yalnız kalabilirsiniz. Hastalıklarınız için ise bu yıl iyileşme yılı olabilir.

BALIK

Güçlü bir aşk için 2017 güzel bir yıl. Akıllıca yatırımlar da çabası. Diyetlerinize dikkat ederek daha mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

AKREP

Akrep burçlarına bu yıl müjdeyle geliyor. Eski duygularınıza yenik düşerek gündeme oturacaksınız. Yeni bir aşk için mükemmel yıl. Ekonomik yönden yıl ortalarında bazı sıkıntılar olsa da, bu yıl risk alabilir ve iş hayatınızda gelişim sağlayabilirsiniz.

YAY

Yay burcu, 2017 yılında en iy dikkat çekici özelliğiniz güzel iletişim yeteneğiniz olacak ve bu yeteneğiniz sayesinde özellikle bir iş hayatınızda çok büyük anlaşmalar ve başarılar altına imza atacaksınız. İkili ilişkilerde şans ve mutluluk sizin yanınızda olacak. 2017 yılının tamamında ilerleme ve gelişim içerisinde olacaksınız. Kişiliğinizin olumlu anlama değişecek olması hayattan daha fazla keyif ve mutluluk almanızı sağlayacak. Bu yıl hayatınız bir hayli eğlenceli, neşeli, zengin, sağlıklı ve mutlu olacak.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir