26 Haziran 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Gelinlik » 2016 Nişanlık Modelleri
Nişanlık Modelleri

2016 Nişanlık Modelleri

Düğün telaşına girmeden önce atlatmanız gereken önemli bir sınavda nişan töreni. Düğün sizin için ne kadar önemli ise nişan töreninizde o kadar önemli bu güne tam olarak hazırlanmanız için özel ve çok güzel bir nişanlık modeline ihtiyacınız var. Nişanlık seçimi en az gelinlik kadar zordur. 2016 nişanlık modelleri birbirinden güzel modelleri içinde barındırdığı için karar vermekte zorlanacaksınız.

Her geçen sezon seçenekler çoğalıyor ve tercih yapmakta oldukça zorlanıyor gelin adayları. Tasarımcılar birbirinden harika modellerle ile karşımıza çıktıkça karşı koymamız ve seçim yapmamız oldukça güçleşiyor. İşinizi biraz kolaylaştırmak için sezonun trend nişanlık modellerinden bir kaç tüyo vermek size iyi gelecek.

2016 sezonunda prenses nişanlık modelleri daha çok ön plana çıktığını söylemeden edemeyeceğiz. Bu modellerin yıllar geçse de modası asla geçmeyecek. Üst kısımdan başlayarak bel hizasına kadar dar olarak inen ve belden aşağısı ise olabildiğine kabarık olarak yerlere kadar uzan bu model ile sizde prenseslere taş çıkarabilirsiniz.

2016 Balık etek nişanlık modelleri belki prenses gelinlik modelleri kadar popüler olmasa da herkes tarafından bilinir. Özellikle düz ve uzun fiziğe sahip bayanların tercih ettiği nişanlık modellerinden birisidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Yılı Gelinlik Modelleri

2014 yılı gelinlik modellerini incelemiş iseniz, bol bol işleme kullanıldığını ve fazlasıyla yaratıcı tasarımları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir