25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Moda » Tırnak Sanatı » 2015 Oje Trendleri
2015 Oje Modası
2015 Oje Trendleri

2015 Oje Trendleri

2015 Oje trendleri neler, 2015 oje modası ve daha fazlasını bu yazımızda bulacaksınız. Bugün biz bayanların olmazsa olmazları arasında sayılan 2015 oje trendleri hakkında yaptığım araştırma ile ilgili paylaşımda bulunmak istiyorum. Bakalım tırnaklarımız hangi oje renkleri ile süslenecek. 2015 yılının oje trendleri arasında en göze çarpanlarına şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

2015 Oje Trendleri

2015 yılı içerisinde açık renklerin geride bırakılarak koyu renklerin tercih edildiğini görüyoruz. Aslında iyi de olmuş çünkü koyu renkli ojeler tırnakların daha iddialı olmasına yardımcı oluyor. Koyu renk oje kullanımının dışında yine tırnak diplerinin ayrı bir renk tırnak uçlarının ise ayrı bir renk ile süslenerek oluşturulan modeller de çok fazla tercih edilecekler arasında gözüküyor. Yanı sıra desenli renklerin ön planda olduğunu ve desenli renklerde de özellikle koyu renklerin tercih edildiğini belirtmek istiyorum. Desenli renkler arasında siyah ve bordo tonları ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Yine 2015 yılı içerisinde metal renk ojelerin de oldukça revaçta olduğunu söyleyebilirim. Transparan bir elbise giydiğinizde metal renk bir ojenin havanızı ne kadar değiştireceğini bir düşünün. 2015 yılı oje trendleri arasında özellikle altın ve gümüş rengleri polüler olacağını söyledikten sonra mavi, kahverengi, beyaz gibi renklerin ön planda olacağını bilmelisiniz.

2015 Nail Arts
2015 Oje modası

2015 Oje Trendleri

2015 yılı oje trendleri arasında sıra dışı süslemelerin kullanıldığına özellikle dikkat çekmek istiyorum. Tırnaklarınızda yaratacağınız farklılık ile birlikte göz kamaştıracaksınız. Elbette ki desenli oje modellerinden bir tanesini tercih edebilmeniz için uzun tırnaklarınızdan vazgeçmeli, küt ve badem tırnak şekillerinden bir tanesini kullanmalısınız. Sıra dışı desenlerden ekoseler, çizgiler, geometrik şekiller, çiçekler, puantiye desenlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Ben özellikle nazar boncuklu ya da uğur böceği desenli ojeleri tercih ediyorum. Çok şeker görünüm kazandırıyor tırnaklarıma. 2015 yılı içerisinde her renk kıyafetinize uygun oje seçimi yaparak dikkat çekici olmak çok zor olmayacak gibi görünüyor.

2015 yılı içerisinde koyu renk ojelerin mat görünümlü olanlarının tercih edildiğini belirterek, ojenizi nasıl matlaştırabilirsiniz kısa bir bilgi vermek istiyorum. Parlak ojenizi matlaştırmak için oje matlaştırıcı ile mat bir görünüm sağlayabilirsiniz. Parlak ojenizi tırnaklarınıza sürdükten sonra kurumasını bekleyin, sonrasında oje matlaştırıcısını sürdükten sonra kurumasının ardından parlak ojenizi tekrar sürün. Tırnaklarınızın birkaç saniye sonrasında mat bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. 2015 oje trendleri başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bir başka yazıda görüşmek üzeree hoşçakalın…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Tırnak Sanatı

Tırnak Sanatı

Tırnak Sanatı Nail Art tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayınca ülkemizde de büyük ilgi gördü. Bayanların tırnak sanatı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir