27 Haziran 2017 - Salı
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Gelinlik » 2014 Yılı Gelinlik Modelleri
Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Yılı Gelinlik Modelleri

2014 yılı gelinlik modellerini incelemiş iseniz, bol bol işleme kullanıldığını ve fazlasıyla yaratıcı tasarımları ile modacıların işlemeleri gelinliklerin üzerine çok zarif bir şekilde yerleştirdiklerini göreceksiniz. Prenses modelleri, balık etek ya da mini etekli gelinlik modellerinde kullanılan dantel işlemelerin şıklığını tartışmanın anlamsız olduğunu sanıyorum. 2014 yılı içerisinde gelinlik modellerinde işlemelerin özellikle sırt dekolteli modellerin üzerindeki şıklığını bir düşünün. Yine transparan gelinlikleri bir çoğumuz tercih etmek isteriz ancak çok da açık olmasın diye düşünürüz değil mi? işte tam da bu noktada dantel işlemeler bizi kurtarıyor.

2014 Yılı Gelinlik Modası
2014 Yılı Gelinlik Modası

2014 Yılı Gelinlik Modelleri

Bir çoğumuzun çok beğendiği fiyonk da 2014 yılı gelinlik modelleri ‘nde kullanılmış olduğunu sizlerle paylaştıktan sonra, gelinliğinizin sırt kısmına yapılan ve uçları bir metre uzunluğunda bir fiyonk hayal edin, hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişiye ‘sana hayattaki en güzel hediyen benim’ iletisini göndermiş olmaz mısınız.

2014 yılı gelinlik modelleri ‘nden bahsedip aksesuarlarından bahsetmeden olmaz değil mi? Gelinliğinizin duvağı ile saç modelinizin birbirini tamamlaması gerektiğini zaten biliyorsunuz. Dantel desenli bir gelinlik tercih etmiş iseniz zincirden ve üstü taşlarla süslenmiş taçlardan bir tanesini seçebilirsiniz. 2014 yılının en çok tercih edilen gelinlik aksesuarlarından birinin de taçlar olduğunu unutmayın.

Son günlerde slim fit gelinlik modelinin de revaçta olduğunu sizde görüyorsunuzdur. Tüm bedeni saran, üst kısımdan başlayarak diz hizasına kadar dar olarak inen ve diz aşağısında volümlerinin bulunduğu gelinlik modelleri gerçekten mükemmel bir sanat eseri. Bu modellerde dekolteye fazlasıyla yer verildiği konusunda da sizi uyarmadan geçemeyeceğim. Ancak uzun dantelli duvağı ile görülmeye değer bir gelinlik modeli.

2014 yılı gelinlik modelleri başlıklı yazımızın sonuna geldik. Gelinlik modelleri ile ilgili tüm güncel gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir