24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Takılar » 2014 YAZ TAKI MODASI
Yaz Takı Modası

2014 YAZ TAKI MODASI

Bugün 2014 yaz sezonu sonuna kadar şıklığınıza fazlasıyla katkısı olan 2014 yazı takı modasından bahsetmek istiyorum. Takıların hiç gösterişi olmayan bir kıyafeti bile harika bir görünüşe dönüştürdüğünü inkar edilemez değil mi? Tabi ki kıyafetimize uygun takıları seçmemiz gerektiği kadar saç modelimizi de dikkate almamız gerektiğini lütfen unutmayın. Çünkü takı seçiminde kıyafetlerin olduğu kadar saç modelinin de önemli olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. Ben aslında takı tercihlerinde her şeyden çok insanın içinde bulunduğu ruh halinin simgesi olduğunu ya da kişilik özelliklerini dışa vurulduğunu düşünüyorum. Tabi ki bu benim düşüncem. Şimdi gelin hep birlikte bu yaz bakalım bizi nasıl takılar bekliyor, şöyle bir göz atalım.

2014 Yaz Takı Trendleri
2014 Yaz Takı Trendleri

2014 Yaz Takı Modası

Aslında 2014 yaz takı modasına öylesine bir göz attığınızda ilk bakışta enerjisi yüksek takıların revaçta olduğunu fark edeceksiniz. Farklı geometrik takılar, salaş boncuklu kolyeler, renkli boncuklar, zincirler, renkli taşlar, renkli tüyler, deri, püskül, yıldız, kalp, çiçekli hatta astrolojik görünümlü takılarla sıklıkla karşılaşacaksınız. En çok göze çarpanlar arasında dore rengi zincirler ve bileği saran bileklikler olduğunu özellikle belirtmekte fayda olacak diye düşünüyorum. Parmaklarınızı hareketlendirecek midi yüzükler, küpeler uzun ve büyük modeller, deriden yapılmış bileği saran bileklikler, dore rengi bileği saran kelepçe tarzı bileklikler, boncuklardan ve tüylü kumaşlardan yapılmış bileklikler saymakla bitmez, kısaca bu sezon her tarza uygun takı modellerine rastlayacaksınız. Saçlarımız önemli demiştik, her saç modeline uygun çiçekli, boncuklu, zincirli tokalar ve taçlarla kendinizi renklendirmek bu sezon hiç de zor olmayacak gibi görünüyor ve bence daha çok çiçek desenli bantlar tercih edilecek.

2014 Yaz Takı Modası
2014 Yaz Takı Modası

2014 yaz sezonu için hazırlanan takı tasarımları arasında dikey kolyelerin renkli taşlarla hazırlanmış olduğunu göreceksiniz. Kolye seçiminde zorlanıyorsanız dikey kolyeler aklınızda olsun. Yanı sıra yıldız ve iri incilerin sıralanmış olduğu kolyelerin de revaçta olduğunu paylaşmak istiyorum. Ayrıca tercihlerinizi 2014 yaz takı modası içerisinde önemli bir yere sahip olan choker tarzı modellerden yana da kullanabilirsiniz. Benim en sevdiğim ve sizlere şiddetle önerebileceğim vazgeçilmezlerimden olan bileklikler. 2014 takı modası içerisinde sıklıkla karşılaşacağınız cuff bilekliklerin her iki bilekte de kullanıldığı dikkatimizden kaçmıyor. Harika bir görünüm elde edeceksiniz. Kısaca bu sezon takı modelleri arasında kendinizden geçecek, kişiliğinizi ve stilinizi net bir şekilde yansıtacak takılara kavuşacaksınız gibi görünüyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Midi Yüzük Modelleri

Midi Yüzük Modelleri

2014 yılı takı modellerinden önceki yazılarımda bahsetmiştim. Bu gün de sizler için yine 2014 yılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir