25 Temmuz 2017 - Salı
Anasayfa » Makyaj » 2014 Yaz Makyaj Modası
makyaj-modasi

2014 Yaz Makyaj Modası

2014 yaz makyaj modası içerisinde en çok önerilen ten makyajlarının olabildiğince doğal gözükmesi gerektiğidir ve bu nedenle cilt makyajınız kusursuz uygulanmalıdır ki cildinizde makyaj görüntüsü fark edilmesin. Burada sözünü ettiğim konunun sadece fondöten olmadığını tahmin edersiniz, iyi nemlendirilmiş makyaj ürünleri kullanılarak makyaj yapmalısınız ki doğal bir görünüm elde ederek 2014 yaz makyaj modası nı takip ettiğiniz belli olsun. Göz makyajında ve ten makyajında 2014 yaz makyaj modası na dahil olan ne kadar renk kullanırsanız kullanın, etkileyiciliğiniz o kadar artacaktır. Bu sezon dudaklarda da gloss etkisine geri dönüldüğünü söyleyebiliriz.

2014 Yaz Makyaj Modası

2014 Yaz Makyaj Modası
2014 Yaz Makyaj Modası

2014 yaz makyaj modası trendleri arasında hangi renklerin ön planda olacağını biliyor musunuz? Bunların neler olduğunu sizlerle hemen paylaşmak istiyorum. Bu sezon göz çevresinde ve dudaklarda farklı renkler kullanmaya hazırlıklı olun. Gözlerde daha çok su yeşili, dore, turkuaz, lila, pembe ve turuncu renkleri 2014 makyaj modası trendleri arasında en çok tercih edilen renkler arasında olacaktır. Dudaklarla devam etmek istiyorum, pembe, şeftali ve kırmızının bir hayli revaçta olduğunu söyleyebilirim, özellikle gloss efektinin geri dönmüş olduğunu belirtmiştim, yanaklara değinecek olursak, 2014 makyaj modasının trendleri arasında olan başka bir husus ise yanaklarınızın doğal pembeliğinden ödün vermemeniz gerektiğidir. 2014 makyaj modasının natürel ağırlıklı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yaz günlerinde natürelliği bozan hataları yapmamanızı tavsiye ediyorum, bunlar neler mi? Özellikle altını çizerek söylemek istiyorum ne kadar az ürün o kadar mükemmel sonuç anlamına gelir, yalnızca göz veya dudaklarınıza odaklanmalısınız ve kesinlikle pudra tercih etmemelisiniz.

2014 yaz makyaj modası üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra bronzlaşan teninize nasıl makyaj yapmalısınız, biraz bahsedelim. Teninizin koyu olduğu zamanlarda saç ve göz renkleriniz daha açık göründüğü için daha sağlıklı görünürsünüz. Sağlıklı görünüşünüze yanlış bir makyaj ile son verebilirsiniz, bu nedenle doğru renk seçimi yapmalısınız. Özellikle 2014 makyaj moda dünyası içerisinde önerilen göz altına uygulanacak bir kapatıcı, kirpiklerinizi kıvıracak bir maskara ile elmacık kemiklerinize uygulayabileceğiniz bir higlight ürünü kullanarak sağlıklı görünüşünüzü daha da mükemmel hale getirebileceğiniz konusudur. Eğer illaki renk kullanmak istiyorum derseniz, tek renk tercih ederek, tek bir yere uygulanması hususu da 2014 yaz makyaj modası trendleri arasında olduğunu sizlerle paylaşalım.

2014 yaz makyaj modası başlıklı yazımızın sonuna geldik. Moda, bakım, güzellik, makyaj ve daha fazlası için moda ve bakım’ı takip etmeye devam edin. Değerli yorumlarınızı da bekliyoruz. Geçtiğimiz hafta Google Play Store’da yayınladığımız android uygulamamızı da indirerek moda ve bakım’a her yerden erişebilirsiniz. Sevgiyle kalın…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

kılıcı makyaj nedir

Kalıcı Makyaj Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kalıсı mаkyаj nedir? diye soracak olursak; kalıcı makyaj, okunuşu kozmetik-dövme şeklinde sayılabileсek eş іşlemle kаş, kaуnak çіzgіsі …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir