23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Moda » 2014 Saç Moda Trendleri
Saç Moda Trendleri

2014 Saç Moda Trendleri

2014 saç renkleri trendi arasında hangi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığını sizler için araştırdım ve bu renklerden bazılarını şöyle sıralamak istiyorum. En moda olanları arasında doğal kahve saç renkleri, omreli saç renkleri ve doğal gölgeli sarı saç renklerinin olduğunu söyleyebilirim. Bildiğiniz gibi son yıllarda doğal saç renklerinin çok moda olduğu ve ten renginize uygun olan saç renkleri daima doğal duracaktır. Bu renkler neler mi? Küllü kumral, karamel kahve, küllü sarı, altın kumlar, altın kahve, kumral dore, doğal sarı saç renkleri de yine 2014 yılı saç renkleri trendleri arasında yerlerini almış görünüyor. Saç modellerinin sürekli olarak değiştiği gibi saç renklerinin de değişiklik gösterdiğini hepimiz biliyor ve görüyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki 2014 saç moda trendleri arasında revaçta olan tek renke saç renkleridir. Bunu lütfen aklınızdan çıkarmayın ve saç renginizi seçerken buna da özellikle dikkat edin.

2014 Saç Renkleri Moda Trendlerini İncelediniz mi?

Şimdi de hep birlikte 2014 yılı trendleri arasında yerini alan saç renklerine şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

Küllü sarı saç renginin 2014 saç moda trendleri arasında en çok öne çıkan renklerden bir tanesi olduğunu belirterek, size zarif ve feminen bir hava verecek olan bu saç rengini denemelisiniz. Tabi ki saç renginiz sarı veya açık kumral ise.

Altın sarı saç rengin de yine 2014 saç moda trendleri arasında olmakla birlikte karamel, açık altın gibi tonlarının bulunduğu bu saç rengi soluk tenli iseniz ışıltı kaynağınız olacaktır.

Platin sarı saç rengi yüz hatlarınızı ön plana çıkartacaktır, tabi ki bunu makyajınızla tamamlanız gerekecek.

2014 Saç Moda Trendleri
2014 Saç Moda Trendleri

Bej küllü sarı rengi sizi daha genç gösterecek, karamel, bal veya altın renginde balyaj uygulamaları ile bu bej küllü sarı rengini elde edebilirsiniz. Ancak saç renginiz sarı veya açık kumral ise bu rengi denemenizi tavsiye ediyorum.

Kızıl saçın her tonunun 2014 saç moda trendleri arasında bulunduğunu söylersem eğer abartmış olmam, kızıl saç renginin tüm tonlarının revaçta olduğunu özellikle belirtmek istiyorum, bunun yanında doğal kızıllardan bordo tonlaraı da dahil kızıl saç renkleri arasında seçeneğinizin çok fazla olduğunu unutmayın.

Doğal kahve rengini röflesiz kullanabileceğiniz gibi yoku çikolata ve kahve tonlarını da kapsamaktadır. Doğallıktan vazgeçemiyorsanız doğal kahve saç rengini mutlaka denemelisiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Yeni Moda Tesettür Giyim 2017

Yeni Moda Tesettür Giyim 2017

Yeni moda tesettür giyim için bayanlar giуimlеrinе bugünlеrdе çok fаzlа özen göstermektedirler. İnsanlara daha hoş, güzel ve çekici …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir