24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Moda » 2014 Erkek Modası
Erkek Giyim Modası

2014 Erkek Modası

2014 erkek modası neler, hangi erkek giyim modelleri bu sene trend sorularının cevabını gelin hep birlikte bulalım. Son günlerde erkek modasının hiç olmadığı kadar gündemde ve durmaksızın yükselişte olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte  eşinin seçtiği kıyafetten başka bir şey giymeyen, kendine bir tarz yaratmak için çaba göstermeyen erkek profili gün geçtikçe azalmaktadır. 2014 erkek modası tercihleri bize bunu doğrular nitelikte diyebilirim.

Modayı takip etmediğini sandığınız bir erkeğin gardırobunda artık sezonun en popüler parçalarının yerini almış olduğunu gördüğünüzde hiç şaşırmayın. Yani erkekler en az kadınlar kadar modayı takip etmekteler, nerede ne var, hangi kıyafetler trend, en gösterişli kravatlar nerede bulunur, çantam da ayakkabım ve kıyafetlerime uygun olsun şeklinde bir çok konuda ciddi anlamda kadınları takip etmekteler. Günümüzde erkeklerin aksesuarlara dikkat etmelerinin yanı sıra cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere kadar satın aldıkları ve ciddi para harcadıkları belirtilmektedir. Daha önce denenmemiş kesimlerle, trendlerle erkeklerin, renkli ve dikkat çekici moda dünyasına giriş yaptıklarını söylemek yanlış bir bilgi olmaz sanırım. 2014 erkek modası için bu sezon erkeklerin belirli renkler ve kalıplar içinde sıkışıp kalmadan kendi stilini oluşturmaktalar ve her geçen sezon kısıtlamaları arkasında bırakarak erkek giyimindeki sınırların zorlandığını belirtmek istiyorum.

2014 Erkek Modası – Son Trendler

2014 Erkek Giyim Modası
2014 Erkek Modası

Erkeklerin çiçek desenli kıyafetleri tercih etmeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu sezon erkek giyim koleksiyonları arasında çiçekli desenleri, devrim yaratacak şekilde modern tasarımlarla, erkeklerin tabularının yıktıklarını göreceksiniz. 2014 erkek modası için yine soyut sanat eserlerinden uyarlamalar, çiçek desenleri, cesur baskılar, tuhaf motifler, kamuflaj, hayvan derisi, kağıt,kartpostal ve grafik baskılar, puantiyeler, enerjik fırça darbeleri ile hazırlanmış koleksiyonları gördüğümde dedim ki erkek modası bu sezon oldukça renkli ve eğlenceli olacak. Bütün bunların yanında ipek, saten, şifon gibi erkek giyimi için  alışık olmadığımız kumaşların kullanıldığını da sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir zamanlar sadece televizyonlarda gördüğümüz parlak, ışıltılı ve  metalik  kumaşları bu sezon sokaklarda görmeye şimdiden alışmalısınız. Parlak kumaşları, ipek kravatları, şık şalları, mendilleri seven  biraz romantik kendini beğenmiş ama her daim ışıltılı bir şıklık tavrı içindeki kimseler olarak etrafta dolaşan erkek tiplerini de göreceksiniz. Birde erkeklerin son zamanlarda vazgeçemedikleri fularlar var. Kravatlara nazaran daha estetik görünüm sağlayan fularların yerinde renk ve desen seçenekleri ile erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

2014 erkek modası başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bundan sonra sıkça erkek modası hakkında yazılarımızla sizlerle olacağız. 2014 erkek modası ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Evlerimizde kullandığımız pek çok eşyanın ve mobilyanın yanı sıra, evlerimize havasını katanlar arasında neler var? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir