24 Temmuz 2017 - Pazartesi
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Ayakkabı » 2014 Ayakkabı Trendleri
Kırmızı Topuklu Ayakkabı

2014 Ayakkabı Trendleri

2014 ayakkabı trendleri neler olacak diye merak mı ediyorsunuz? Peki 2014 ayakkabı trendleri neler olacak şimdiden görmeye ne dersiniz. Birazdan sizlerle paylaştığımız ayakkabı modelleri önümüzdeki senenin en göz alıcı ayakkabı modelleri olacaklar.

2014 Ayakkabı Trendleri

2014 ayakkabı trendleri içinde en çok öne çıkanlar bilekten bağlı modeller. Bu modellerde insana daha fazla feminen bir hava katıyor. Daha güçlü ve sağlam bir kişilik veriyor kadına. Bilekten bağlı bu trend ayakkabı modellerinin renkleri ise artık alışılmışın dışında. Sarılar, zümrüt yeşilleri en çok göze çarpanları. Tabi bu renklerle birlikte süsleme için kullanılan taşlarsa ayakkabılardaki al beniliği artırmıyor değil.

Yine 2014 ayakkabı trendleri için olmazsa olmaz topuklu özellikle kalem topuklu ve stiletto ayakkabılar günlük hayatta blue jeanlerin altında dahi tarz sahibi olmanıza ve modayı takip ettiğinize işaret olmaya yetecekte artacak.

Babetler yine rahatına düşkün bayanlar için tabi ki var olmaya devam edecek, fakat kare burunlu babetlerin yerini sivri burunlu babetler alıyor 2014 modasında. Babetlerde de renklerde, hatta desenlerde sınırlamalar olmayacağa benziyor. Özellikle şeffaf renkli ve altın metal detayla babetler hem gündelik hayatta hem iş hayatında oldukça modern bir algı uyandırıyor.

Kadınlar ve ayakkabılar arasında bir bağ var. Bunlar konfor, kadınsılık ve ayrıntılara önem vermek. İyi bir elbise seçebilirsiniz. Ancak unutmayın ki iyi bir ayakkabı ve çantaya sahipseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz. 2014 ayakkabı trendleri yazımızın size faydalı olmasını umuyoruz. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

2014 Ayakkabı Trendleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BUNA DA BAKMALISIN

Converse

Converse ile Yaza Tam Gaz

Converse bayan spor ayakkabı modellerini daha öncede yayınlamıştık. Bu kez yine birbirinden güzel Converse modelleriyle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir