23 Temmuz 2017 - Pazar
Anasayfa » Giyim & Aksesuar » Abiye » 2014 Abiye Modası
Bordo Abiye

2014 Abiye Modası

Abiye modasının da hızla değiştiğini belirttikten sonra, özel davet ya da gecelerde giyeceğiniz özel kıyafetlerin 2014 yılı modasına uygun olup olmadığına kesinlikle dikkat etmeniz gerekiyor. O halde 2014 yılına ait abiye kreasyonlarına şöyle bir göz atalım. Öncelikle açık renk abiyelerin revaçta olduğu göze çarpıyor. En trend abiye elbiselerinde mavi, yeşil, turkuaz ve metalik renkleri kullanılmış. Yanı sıra kadınların vazgeçemedikleri siyah abiyelerin de yine oldukça moda olduğunu belirtmem gerekiyor.

Geçtiğimiz yıl oldukça moda olan dantelli abiye elbiseler yine 2014 yılı içerisinde de yerini korumaya devam ediyor. Şunu da özellikle belirtmek istiyorum ki bu sezon dantelin sadece siyah elbiseler üzerinde değil renkli elbiseler üzerinde kullanıldığını da göreceksiniz. Ben özellikle su yeşili üzerine dantel işlenmiş abiye bir elbiseyi tavsiye ediyorum. Hem kısa bir abiyede hem de uzun bir abiyede özellikle mavi ya da yeşil tonlarının muhteşem bir görüntü yaratacağını özellikle belirtmek istiyorum.

Siyah beyaz karışımları ile tasarlanmış abiyelerde yine 2014 yılına damgasını vuran elbiseler arasında yer almakla birlikte, çiçekli dantel elbiseler, kuş tüyü abiye elbiseler, pırıltılı abiyeler oldukça göze çarpan abiyeler arasında yerini almıştır.

2014 abiye modası denildiğinde tabiî ki aklımıza sadece elbiseler gelmez değil mi? biraz da abiye pantolonlardan bahsedelim öyle ise. Son zamanlarda tulumların da abiye kıyafetler arasında yer aldığını belirtmek istiyorum. Bence tulumların tercih edilmesinin sebebi tek parça bir kıyafet olması nedeni ile kombin yapmaya gerek kalmamasıdır. Abiye tulumlardaki revaçta olan rengin siyah olduğunu da paylaştıktan sonra, düz renk abiye pantolonların daha çok tercih edildiğini, yanı sıra dantel süslemesinin abiye pantolonlar üzerinde kullanıldığını da sizlerle paylaşalım.

Abiye pantolonlarda parlak kumaş kullanılarak hazırlanmış hardal rengi bol bir kapri pantolonun da üzerine kısa bir ceket ile kombine ederek kullanabilir, şıklığınızla davetlerde göz kamaştırabilirsiniz. Abiye pantolonlarda daha çok düz siyah renk, simli kahverengi, saten mor renkleri, parlak kırmızı renklerin tercih edildiğini söyledikten sonra dizlere kadar vücudunuza yapışarak dizden aşağıya doğru genişleyen modellerin daha çok revaçta olduğunu da sizlerle paylaştıktan sonra üzerine seçeceğiniz ceketlerin de önemini sakın unutmayın.

2014 Abiye Modası

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir